Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti, hogy reagálnátok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti, hogy reagálnátok ha egy olyan lány kezdeményezne nállatok, aki nektek nem tetszik?

Figyelt kérdés
Mi lenne a reakciótok ha egy olyan lány menne oda hozzátok beszélgetni aki nektek nem tetszik (nem arról van szó, hogy a lány csúnya csupán nektek nem az esetetek)? Elutasítanátok vagy ennek ellenére megpróbálnátok megismerni? (Ui.: csak külsőleg ismeritek egymást, vagyis nem tudjátok milyen a személyisége).

2017. okt. 22. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Nyakon rugnám
2017. okt. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik, akkor normálisan elutasítom.
2017. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ha nem ismerem, de a csajon megfog valami... akkor szivesen megismerném. :)
2017. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy udvariasan megindokolva elutasítanám,de nem jelenti azt hogy nem beszélgetnék vele stb. Nekem amúgy eléggé lent van a mérce a lányoknál szóval különlegesen kell csúnyának lennie.
2017. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak beszélgetni jön oda, azt bárkivel nagyon szívesen, szeretek ismerkedni és nem ítélek meg/ítélek el senkit külső alapján. Sőt, azt tapasztalom hogy akiknek kissé előnytelenebbek a külső tulajdonságaik, sokszor pont ezért többet építenek a személyiségükre.


Ha bepróbálkozik, az már más... én nagyon utálok megbántani bárkit, főleg olyat aki egyébként semmi rosszat nem tett nekem, ezért amikor legutóbb ilyen volt velem, én inkább mindig eltértem a témától, amikor odajött hozzám beszélgetni mindig barátságos voltam, de magamtól sosem kezdeményeztem semmit, ezzel egy idő után le is kopott rólam anélkül hogy megbántottam volna.


Persze normálisan visszautasítani talán még jobb lenne, de nekem az nem megy. 20f

2017. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Helo, én lány vagyok, de szerintem nem feltétlenül azért megy oda, mert járni akar veled az ember, lehet, hogy szimplán csak szimpi vagy és barátkozni akar. Amúgy el lehet dumálgatni még úgy is a másikkal egyszer, hogy nem jön be. Szóval ha énhozzám odajönne valaki ismerkedni , aki nem jön be, és mondjuk nem közölné egyből, hogy bejövök neki, hanem csak így diskurálni akarna, akkor szerintem az simán mehetne. Következő alkalmakkor meg ha még mindig akar újra és újra beszélgetni, énnekem pedig viszont nincs kedvem vele, akkor lehet így, hogy "bocsi, de most nem szeretnék veled beszélgetni", és akkor majd veszi a lapot. Szóval nem kell egyből letámadni azzal, hogy "bocsi, de nem tetszel", ha még azt sem tudod, mit akar.
2017. okt. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálnám megsimerni, hátha utána jobban bejönne.
2017. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 😊! Ha valakinek van meg véleménye a témával kapcsolatban szívesen fogadon!
2017. okt. 23. 00:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy ha a fiú kicsit sem vágyik párkapcsolatra attól még a perverziók elkezdenek járni a fejében és ez miatt akkor is lógna a csajal ha nem akar tőle mást csak a testét, szóval ha nem csúnya, csak éppen hülye hozzám mint a segg, én akkor is barátkoznék vele.
2017. okt. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!