Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Hogyan mutassam ki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan mutassam ki, hogy nekem is tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek tetszem és ő is nekem. Eddig sokszor féltem kimutatni, de most, hogy tudom kölcsönös, nagyon szeretném vele éreztetni, hogy bejön. Még mielőtt elhívnám talizni, hogyan viselkedjek vele, hogy érezze, bejön nekem és ne veszítse el az érdeklődését? Előre is köszönöm a segítséget :) 18/f

2017. okt. 18. 18:39
 1/4 anonim válasza:
Szóval, szerintem beszélgessetek. Érdeklődj, hogy mit szeret. És ha jól kijöttök, hívd el valami romantikus helyre.
2017. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Beszélgessetek , légy érdeklődő , legyél vele nagyon kedves , figyelmes , udvarias. Bókolj neki , mosolyogj rá sokat.

Próbálj érdekes lenni a számára. De szerintem ha ennyire egyértelmű a kölcsönös vonzalom ne sokáig várj egy randival.

2017. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá
2017. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá
2017. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!