Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti szerettek kezdemenyezni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerettek kezdemenyezni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 13:39
 1/4 anonim válasza:
Nem igazán, és szerintem béna is vagyok benne:D. Hisz mégis rosszabbul esne, ha engem utasítanának vissza, mintha én utasítanék vissza valakit.
2017. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Eddig mindig en kezdeményeztem, ami eleg gaz. Lany vagyok. Elvárnám azért a fiúktól, hogy ha tetszem nekik, akkor BÁRMIT, csak tegyenek, hogy megtudjam. Az egyik exem azt mondta, miután összejöttünk, hogy ha nem hívom el ÉN randira, akkor tutira nem mert volna lépni.


Ezúton is szeretnem üzenni a fiuknak, hogy ne hagyjátok mar, hogy a lany csináljon mindent! Meg ha nem is viszonozzak a szerelmeteket, akkor is a lányok többsége értékeli es jól kezeli az ilyen helyzetet... TISZTELET A KIVÉTELNEK!

2017. okt. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Magyar lanyok tobbsege Bunko es meg ismerkedni sem tud csak azt hiszi, hogy tud. Meg jo , hogy nem szivesen megy oda hozzatok senki amig nem valtozik ez a nezet.
2017. okt. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 mint írtad, többség. Ha igy hiszik a fiuk, akkor is rossz azoknak a lányoknak, akik nem viselkednenek ugy, ahogy leírtad a “többséget” es tok normálisak.
2017. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!