Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen lecsúsztam megint....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen lecsúsztam megint. Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés

Bocsi, lehet kicsit hosszú lesz. Sose volt sikerem a nőknél, de most úgy tűnt, végre lesz valami. Koliban ismertem meg lassan egy éve. Ő kezdett irkálni nekem, végül már minden nap beszéltünk. Többiek szerint nem egy nagy szám csaj és a stílusa is kiakasztó, hatalmas türelmet igényel, de én pont emiatt kedveltem. Barátok lettünk, rengeteget lelkiztünk. Messzi lakik, így csak neten tartottuk kapcsolatot nyáron. Éjjelig leveleztünk, volt, hogy meló után még vele foglalkoztam. Én már éreztem, hogy többet szeretnék, alig vártam az őszt, hogy találkozzunk. Így is lett és jól alakultak a dolgok. Lány eleinte erőltette a barátos dolgot, de tudta, hogy többet szeretnék. Nem mertem mindig ölelgetni, meg közeledni felé, mert szerintem inkább ő szeretett kezdeményezni. Egyre többször ölelgetett, megfogta a kezem és talán, ha bevállalósabb vagyok még csók is lehetett volna, mert úgy nézett már rám. Mondta, hogy nagyon kedvel és talán több is lehetne, csak ahhoz változtatni kell pár szokásomon. Meg is próbáltam, úgy éreztem a célegyenesben járok. Ekkor jött a pofára ejtés. Két nap alatt elszédítette valami hülyegyerek. Teljesen nem önmaga lett, barátait is hanyagolta és már csak a gyerek létezett neki. Nekem is elkezdett áradozni róla, hogy ő élete szerelme, neki találták ki, én meg kb. nem vagyok elég jó, mert van egy káros szenvedélyem, meg nem vagyok rámenős. Tudta, hogy ez rohadtul fáj nekem, mégis folyton csak erről tudott már irkálni, úgyhogy hanyagoltam inkább a dolgot. Azóta nem akarom látni se. Barátaim, sőt a barátnője is mellettem állnak, de mégis megtört bennem valami. Azóta nem tudok egy percig se boldog lenni. Nincs kedvem semmihez. Egyetemet is legszívesebben otthagynám, már az élet értelmét se látom. Volt már pár szerelmi csalódásom, de eddig ez a legnagyobb. Úgy érzem többé nem leszek az a kedves ember, aki voltam. Van kiút ebből a gödörből?

21/f



2017. okt. 23. 14:15
 1/1 anonim válasza:
100%
Minden gödörből van kiút csak nem szabad feladni. Próbáld meg úgy felfogni hogy még mindig jobban jártál így mintha mondjuk együtt letettek volna és megcsal. Ha ilyen hamar túl lépett rajtad akkor nem lett volna nagy jövője a dolognak. Előfordulhat hogy majd a srác dobja a lányt ő meg neked fogja majd kiönteni a szívét, javaslom hogy ne engedj neki. Nem érdemel meg téged
2017. okt. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!