Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mennyi idő alatt léptetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő alatt léptetek túl az exeteken?

Figyelt kérdés

Velem 1 hete szakított a barátom, bár közös megegyezés volt, mert a mienk amolyan se veled se nélküled kapcsolat volt, es mar en is meg akartam tenni a közeljövőben. Egyszer mar együtt voltunk, de szetmentunk, most megint összejöttünk, es hat megint szetmentunk... Szeretjük egymast, de együtt nem működik.


Most mar végleg be akarom fejezni vele, nem akarok elgyengülni es újrakezdeni. Mennyi idő alatt felejthetem el? Nektek mennyi idő alatt sikerült? Mennyire nehéz?


Köszönöm a válaszokat :/


2017. okt. 23. 14:59
 1/1 mikogabi1223 válasza:
100%

szia!

hát figyelj.... ez több dologtól is függ... milyen közel álltatok egymáshoz, mennyi iddeig voltatok együtt stb...

én az exemen elég hamar túlléptem (pár nap), de csak azért mert már érett ez a szakitás hónapok óta..

8 hónapig voltam együtt vele, de érdekkapcsolat volt... ő szegény volt mi meg nem mondhatnám hogy szűkösen élünk... és kihasználta a haelyzetet...

de nem is ez a lényeg.. 6 hónapig nem igazán vettem észre hogy érdek kapcsolat... aztán szépen lassan rájöttem és ezért is szakitottam vele.. mi nagyon közel voltunk egymáshoz, többször is együtt voltunk, és nagyon jól kijöttünk egymással a kapcsoolatunk közepéig.

de ez még attol is függ hogy milyen kapcsolatban vagy a szüleiddel és hogy a barátaidra mennyire számithatsz..

én a szülleimmel nagyon rosszban vagyok de a barátaim mindent megtettek hogy jól érezzem magam..

mostmár lassan 3 hónapja egy jobb (sokkal jobb) párkapcsolatban élek..és már egyálatlán nem gondolok az exemre..

2017. okt. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!