Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti elmondanátok a párotoknak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a párotoknak, ha félre léptetek volna?

Figyelt kérdés

Érdekel ki mit mond. Engem ez sokkal jobban megijeszt, hogy ha valaki nem mondaná el, mintha megtette volna.


Szóval halljuk kinek mi a véleménye.



2016. aug. 8. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgyis kiderül. Ha már képes valaki megtenni akkor el kell mondani, az a "legjobb" eshetőség azok után.
2016. aug. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs barátom de tegyük fel hogy van igen elmondanám neki már az nap akármi lenne még ha vége is lenne a kapcsolatnak akkor is elmondanám neki mert joga van tudni.. 17/l
2016. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sok olyan tanácsot láttam itt, hogy ne mondja el az illető, de ezután ne tegye meg.
2016. aug. 8. 18:28
 4/10 anonim ***** válasza:
A lelkiismeretem miatt igen elmondanám
2016. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen. Úgy gondolom minden tettünkért vállalnunk kell a következményeket.


17/L

2016. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát én úgy vagyok vele, hogy ha már egy kapcsolat nem működik, akkor legyen merszed oda állni a másik elé és szépen megmondani..gyáva dolog félre kefélni és undorító is.


Jó, persze, meg tudom érteni mindkét felet: "Nem mertem elé állni, de félre kefélni már igen" BIGLIKE


Én nem is tennék ilyet.

2016. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem tennem meg semmilyen korulmeny kozott..de ha megis vmi oknal fogva megtortenik. rogton elmondanam. nem lenne pofam utana a szemebe nezni se..de egyszer minden kiderul..szoval jobb ha tolem tudja meg mint mastol :)
2016. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Igen, mert őszinte ember vagyok.
2016. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ilyen válaszokat kaptam :)
2016. aug. 8. 20:59
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha mar komolyabban raneznek mas sracra, ott elgondolkoznek, hogy jol mennek e a dolgok azzal akivel vagyok epp. Ha megcsalnam (amit sose tennek), nem birnek ugy mellette lenni egy napot se, hogy o nem tud semmirol es megbizik bennem...az biztos, hogy elmondabam, es utana s..rba se neznem magam.:c

17/l

2016. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!