Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt elcsesztem? Szerelmi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt elcsesztem? Szerelmi tanács kellene

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..

Ennek a kerdesnek a folytatasa....

egy fake nő bekavart, azt irta a fiunak hogy tetszik nekem... ami igaz de amikor ramirt a srac hogy igaz e en annyira rosszul lettem, fajt a hasam , razott a hideg es gonolkodas nelkul azt mondtam hogy ez az egesz hazugsag

Aztan suliban odajott hozzam es koszont visszakoszontem utana meg kb fel percig nezett aztan raneztem es mosolygott de nem birtam sokaig a szemebe nezni inkabb elmentem onnan, mert mar amikor ramkoszont ugy vert a szivem mintha maratont futottam volna...

Van askfm-je es nekem is. Szerelmi eletevel kapcsolatban kerdezgettek tole ott es egyszer jott egy nevtelen kerdesem az o neveben (ez hulyen hangzik de akinek van askja az erti ) es elkuldtem neki hogy o e irta es azt mondta nem.

Keremszepen segitsetek!!! Egyszer szivinfarktust kapok ha beszelek vele

A valaszokat elore is nagyon megkoszonnem, privatba is johetnek a valaszok csak kerem segitsetek



2017. okt. 23. 21:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Kerlek segiiitsetek❤❤❤
2017. okt. 23. 22:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! ird le nekem privátban röviden tömören, hogy mi a kérdés. Ilyen témában tudok segiteni, de őszintén szólvan nem értem hogy mire kéne válaszolni :D
2017. okt. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Konkretan az erdekel, hogy mit csinaljak? Mert letagadtam de megis tetszik es nem merek a szembe nezni se...

koszonom az eddigi valaszokat

2017. okt. 24. 05:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg szemezni vele, kérdd el a házit h lemásolhatod-e vagy kérj egy tollat, vhogy kezdeményezz beszélgetést :)
2017. okt. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!