Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon jó barátságból szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jó barátságból szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel 1 éve ismerjük egymást, de az utóbbi időben egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Ő a legjobb fiúbarátom:) Többet beszélek vele, mint bárki mással, lassan jobban ismer, mint a szüleim. Pár napja beszélgettünk, és a legjobb barátnőm noszogatására merte elmondani, hogy nagyon tetszem neki. Természetesen mondtam, hogy nekem is tetszik. Azóta nem hoztuk fel a témát, viszont még egy hete elhívott, hogy kajáljunk egyet suli után. Ezután rám írt, hogy akkor járunk. Hirtelen ért a kérdés, valahogy leblokkoltam és nemet írtam. Azóta nem beszéltünk erről. Valószínűleg úgy értette, hogy lerázom, pedig nem. Nem akartam megbántani, lerázni stb. csak az eset óta nem volt alkalmam beszélni vele kettesben. Messengeren meg nem annyira személyes:/

Aztán tegnap beszéltünk a legjobb barátnőmmel és miután leírtam neki, hogy miket szoktunk együtt csinálni, mennyit beszélünk, monstanában megcsikiz, fogja a kezemet mindenféle ürüggyel, stb. ő azt mondta, hogy lehet, hogy nem kéne "erőltetni" maradjunk barátok.

De én nem bírnám, ha barátok maradnánk, aztán neki más tetszene, összejönnének én meg ottmaradnék...és nekem annyi lenne.

Szóval most nem tudom mit csináljak. Mindenki véleményére, tanácsára, tapasztalatára kíváncsi vagyok☺

Bocsánat a helyesírási hibákért, elírásokért!

Előre köszönöm a válaszokat!



2017. okt. 1. 12:38
 1/4 anonim válasza:
89%

Esküvőre küldjetek majd meghívót! :)


Szerintem ebből biztosan lesz valami, úgyhogy próbálj vele beszélni, hogy ez neked hirtelen jött, de ettől függetlenül bejön :)

2017. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Nem jöhettek össze úgyhogy ezt szptad.
2017. okt. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszönöm!

Összejöttünk😊

2017. okt. 30. 06:57
 4/4 anonim válasza:
Na jooo cukker vagy tess am majd eskuvore enis kerek meghivot
2018. jan. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!