Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy srác, mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Két hónapja, amikor a suli kezdődött, kiderült kikkel járok 2. idegen nyelvre. 3 sráccal vagyok az osztályból és mindhárommal elkezdtem haverkodni, de az egyik szimpibb volt, mint a többi, így vele többet beszélgettem. Ahogy kezdtem megismerni, egyre jobban elkezdett tetszeni, a nevetése, a hangja, ruhái, az egész srác elvarázsolt és a személyiségét is tök bírom. Viszont van egy kis bökkenő:

amikor kettesben vagyok a sráccal, nagyon béna vagyok, mindent leverek, elrontok, vörös vagyok mint a rák, alig merek megszólalni, és, ha megteszem, azt vagy magas sipító vagy nagyon hadaró hangon teszem.

Ha többen vagyunk nincs ilyen gond, akkor simán beszélek vele is, valahogy megnyugtat a többiek közelsége.


Ámde: 1 hete megkérdezte tőlem pár barátnőm, hogy tetszik-e nekem ez a fiú, meg mit gondolok róla? mert folyton nézem. A srác meg a haverja azóta kicsit, mintha többet nézne engem, meg mintha rólam beszélnének. És egyik barátnőm szerint neki is bejövök én, mert többet beszél velem, mint a többi lánnyal az osztályból, de kevesebbet, mint azokkal, akiket már korábbról ismer.

Szerintetek észrevette a fiú, hogy bejövök neki? Hogyan kéne/kéne egyáltalán kezdeményeznem? Miből lehetek benne biztos, hogy bejövök neki?



2017. okt. 24. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy észrevett-e, gondolom igen. Azt ajánlom, hogy próbálj kisebb jeleket küldeni felé: flörtölj. Ez alatt a szemezést értem (min. 5mp de ne bámuld!:P), mosolyogj, de ne vicsorogjxd. Lehetőleg ne mássz rá, ne fuss utána, az visszataszító. Dobj fel témákat, érdeklődj de ne vallasd. Szerintem akkor fogod tudni, hogy bejössz neki, ha elhív valahova vagy sokszor keresi a társaságod. Hajrá, majd írd meg mi van:)
2017. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezeknek a fele kb megvolt+ közösen járunk egy szakköre meg a sulis programokra együtt megyünk, mi 2-en meg egy másik srác.


Mindenképp megírom, ha lesz valami.:)

2017. okt. 24. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!