Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Plátói szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem?

Figyelt kérdés
Már tavaly óta tetszik egy fiú. Ez úgy kezdődött hogy mindig láttam hogy néz engem, de akkor még nem törődtem vele annyira, majd mikor már nagyon feltűnt nekem, egyre többször néztem én is őt! Volt már olyan is hogy a folyosón szembe jöttünk egymással, és nagyon bámult, és én is őt. És sokszor rám is köszönt, de nem szólaltam meg... :( Már bánom... Most már pedig nem történik semmi... A barátaim azt mondják hogy nagyon sokszor néz engem még most is. De én már nem akarok rá nézni sem.. Már elkezdődött az új tanév, és én azt hittem hogy ez elfog múlni a nyáron, de nem... Mit tegyek??

#tetszik #észre sem vesz
2017. okt. 24. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nézd tovább, mosolyogj, köszönj rá, próbálj vele beszélgetni...
2017. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp az első válaszoló pártját tudom én is erősíteni
2017. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát én próbálnék... csak az a baj, hogy ő nem. Én valamikor látom mikor nem ránézek, hogy néz engem.

De mikor ránézek én is, elcsapja a fejét. Tesóm szerint nem járna velem soha.. :(

Volt már olyan, hogy szembe jöttünk egymással, és ő véletlenül kiejtette a kezéből a füzeteit.

Lehet hogy ez semmit sem jelent.

Vagy lehet hogy igen... nem értem... :/

2017. okt. 25. 05:28
 4/5 anonim válasza:
100%

Szerintem, ha gondolom tudod a nevét, akkor mindenképpen írj rá valahol. Gondolok én itt messengerre vagy akár instagram, ha pedig nincs neki egyik se, akkor peched van:/


És szerintem is köszönj neki vissza, ha elmegy előtted mosolyogj rá meg ilyenek

Ha néz akkor az egy jel szerintem, hogy bejössz neki:)

2017. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsokat:)
2017. dec. 8. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!