Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az még rendben van, ha én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az még rendben van, ha én tizedikes vagyok, a kiszemeltem meg hetedikes?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy hetedikes lányba és bizonyos forrásokból megtudtam, hogy már vagy 2 éve tetszem neki, csak nem mert csinálni semmit, mert azt hitte, nincs esélye egy 3 evvel idősebb fiúnál.


Igazából sosem láttam az iskolámban egészen addig, míg nem találkoztam vele (általános és Gimi is a sulim), pedig ide jár elsőtől kezdve. Mindegy, nyári szünetben találkoztam vele először, ahol azonnal megtetszett, beszéltem vele, es azóta sokat beszélünk.


A gimiseknek es a felsősöknek most (nem tudom miert) össze lesz vonva a halloweeni buli, es arra gondoltam, megkérdezem, hogy eljönne-e velem.


Ne értsetek félre; nem a közvélemény határozza meg, hogy Elhívom-e vagy nem, csak kiváncsi lennék, hogy rossz szemmel néznék-e az emberek, hogy 3 év van köztünk, ha esetleg összejönne vele a dolog?


Szerintetek? Köszi a válaszokat!


2017. okt. 25. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Amennyiben nem arra kell h lefekudjon veled (hiszen o kb. 13 eves lehet), akkor rendben van a dolog😊 sok sikert nektek!
2017. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem rendben lehet Ez az egész.

Ne foglalkozz a többiekkel, ha megszólnànak hogy fiatal a bar@tnōd ;)

2017. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kosz a válaszokat! :)


#1

Dehogy a szexre kell! Amíg nem lesz 17-18, tuti nem lesz köztünk semmi olyan formában. Semmilyen körülmények ko

2017. okt. 25. 15:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt szerettem volna irni, hogy között bocs 😅
2017. okt. 25. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ő részéről is és a szülei részéröl is rendben akkor hajrá sok sikert majd jelentkezz hogy mit válaszolt:)
2017. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elhívtad, összejöttetek?

Milyen volt a fogadtatás a többiek részéről?

2018. márc. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sose tudjuk meg xD
2018. aug. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!