Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok valakibe, de ő ezt nem viszonozza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A suliban van egy lány, már elég régóta tetszik, nagyon szerelmes lettem belé :/ mit tegyek hogy figyeljen rám?

2017. okt. 25. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érez semmit irántad akkor, vallj szerelmet és állj tovább és akkor lehet lesz valami (esély 50%) vagy elzárod magadban a dolgot. Egyik sem könnyű. Két nehéz közül kell választani.
2017. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lány tud az érzésiedről?
2017. okt. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Mintha az én kérdésem lenne. azt tervezem, hogy oda állok elé és szerelmet vallok neki. hogy csak miatta kellek fel reggelente? hogy láthassam. meg mindent ki adok majd magamból. szerintem te is csináld majd ezt! :D
2017. okt. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
3 hónap és elmúlik. :D
2017. okt. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mesélj bővebben a lányról!
2017. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!