Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány, de több...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de több dolog is hátráltat. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány 1 faluba lakunk ,elég közel mondhatni "szomszédba" ,egy helyen szoktunk felszállni a buszra is.

Régen sokat láttam manapság már elég ritkán utazunk ugyan azon a buszon. Nekem nagyon tetszik. Öltözködése alapján és ahogy másokkal viselkedik visszahúzódónak tűnik ,de sok mindent nem tudok róla. Azon kivül ,hogy köszönünk egymásnak (faluhelyen mindenki köszön mindenkinek) nem beszéltem vele semmit, úgy vettem észre mintha nézne felém néha ,de ez se egyértelmű számomra. A probléma hogy én is elég félénk vagyok és már ez is visszatart abba ,hogy kezdeményezek felé ,ez mellé jön az hogy van köztünk 3-4év korkülönbség (én vagyok az idősebb 20), és az is visszatart hogy falu és mindenki tud mindent szóval valószinüleg azt is megtudnák ha a lány engem vissza utasitan. Tudom a nevét ,de még csak facebookon se jelöltem be. Valami ötlet ,hogy mihez kezdjek? Személyesen ,vagy esetleg facebookon lenne jobb kezdeményezni és mivel ,hogyan?


2017. okt. 25. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy párkapcsolati szakértő de szerintem valóság sokkal jobb, ott azonnal kell kb. válaszolnia, "nyomás" alá helyezés nagyobb esélyed van.
2017. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek elozovel, pedig kedves Kerdezo ha te nem kezdeményezel akkor ő meg tuti nem fog úgyhogy dönts melyik a fontosabb! A lány vagy a méltóságod ha esetleg visszautasitana bar azt h odaulsz melle buszon 99 %h nem fogja visszautasitani
2017. okt. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel, hozzáteszem, ha oda mész hozzá, legyél határozott, na jó nem kell annak lenned, csak látszódjon az érdeklődésed felé, ha normális lány, akkor szerencséd van, próbáld meg. 16/F
2017. okt. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1 Minutával megelőztél előző :) Nah, kívánjunk sok szerencsét a kérdezőnek :)
2017. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Akkor sem történik semmi, ha visszautasít a lány, szerintem ezért senki nem nevetne ki a faluban. Ha félénk a lány, akkor neked kellene kezdeményezned szerintem is. Élőben lehet, hogy bepánikolna, ezért én bejelölném facebook-on, és utána akár rá is írnák, valami olyasmit, hogy régen láttad a buszon, vagy valami hasonlót. Udvarias udvarlással senkit nem lehet megbántani és te sem szégyenülnél meg. Legalább megpróbáltad! :)
2017. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!