Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ennyi idősen ott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Grittia kérdése:

Szerintetek ennyi idősen ott aludhatok nála?

Figyelt kérdés

A barátom szülei nem lesznek otthon, de nem azért aludnék ott náluk, hogy lefeküdjünk. Csak beszélgetnénk, filmet néznénk. Semmi több, még csak 14 vagyok. Már több, mint egy éve együtt vagyunk. Szerintetek ez belefér?

14/l



2017. okt. 27. 16:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
szerintem bőven befér :)
2017. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem fér bele. Gyerek vagy még!
2017. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
hát, attól függ, ő hány éves, meg mit akar. a fiúk azért hamarabb a szexre mennek, ők nagyon vágynak rá már ebben a korban, pláne, ha idősebb nálad pár évvel... lehet, hogy azt mondja, nem akar semmit, de szerintem be fog próbálkozni, főleg, ha már több, mint egy éve együtt vagytok. mondjuk neked kell jobban ismerned, csak általában ez jellemző a fiúkra :D
2017. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Belefér, ha csak ennyi. De a barátod szerintem többre vágyik, és ha tartja is magát, neki kényelmetlenebb lesz.
2017. okt. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6%
Egyátalán nem fér bele! Kicsi vagy még.
2017. okt. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha a szüleid belemennek, miért ne. Mivel egy éve együtt vagytok, ezért feltételezem, hogy szeret annyira a srác, hogy nem kényszeríteni rád olyat, amit nem szeretnél megtenni.
2017. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%

"Csak beszélgetnénk, filmet néznénk"

Érdekelne,hogy ezért miért kell valakinél ott aludni......


AMúgy nem. Gyerek vagy még, saját ágyadban a helyed.

2017. okt. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Belluka válasza:
68%
Szerintem simán belefér. Ha nem csak aludni szeretnétek, azt máskor is lehet, azzal, hogy nem engedi meg az együtt alvást a szülő, nem véd meg semmitől. Hülyeségeket nappal is lehet csinálni. Egyébként ezzel nem ártotok senkinek, nem teszitek rosszabbá a világot. A többi korodbeli lány már gondolkodás nélkül fekszik össze bárkivel, aki szembe jön vele az utcán.
2017. okt. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
#9: Na, ez azért durva túlzás.
2017. okt. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Belluka válasza:
100%

Persze, egy kis túlzás van benne. De én ismerek nem is egy olyan lányt, aki ennyi idősen már több fiúval feküdt össze, mint az én korosztályomba tartozók.

19/l

2017. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!