Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ennyi idősen ott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Grittia kérdése:

Szerintetek ennyi idősen ott aludhatok nála?

Figyelt kérdés

A barátom szülei nem lesznek otthon, de nem azért aludnék ott náluk, hogy lefeküdjünk. Csak beszélgetnénk, filmet néznénk. Semmi több, még csak 14 vagyok. Már több, mint egy éve együtt vagyunk. Szerintetek ez belefér?

14/l



2017. okt. 27. 16:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem igen, nyugodtan aludjatok csak együtt, ha jól esik, az olyanokkal ne foglalkozz, hogy "kicsi vagy, gyerek vagy" válaszokkal, mert ő nekik nem volt megengedve, azért írják, neked meg megvan, érezzétek jól magatokat, 16/F
2017. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11: Vagy egyszerűen csak normálisan gondolkodik az, aki azt mondja,hogy egy 14 éves gyerek aludjon a saját ágyában. Akinek nem engedték, az meg van nevelve, a többi pedig saját döntéséből már nem szűz 14-15 évesen.
2017. okt. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Aki úgy gondolja, hogy nem, annak mi az indoka azon kívül, hogy gyerek vagyok még?

Köszönöm a válaszokat!

2017. okt. 29. 08:24
 14/15 anonim ***** válasza:

#13: Az,hogy filmezni meg beszélgetni nappal is lehet?

Az,hogy a tapizás meg egyéb együttalvásos dolog nem egy 14 évesnek való?

Itt nem csak filmezés lenne. Ha csak annyi lenne, akkor nyugodtan otthon lehetnének a szülei. Miért ne? Ti csak filmeztek ő meg a ház másik részében ülnek.

2017. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A barátom egy szobában alszik a szüleivel, mivel csak egy szobájuk van. Tény, hogy az a szoba nagyon nagy, de szerintem a szülei se szeretnének velem egy szobában aludni.
2017. okt. 29. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!