Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Decemberben (igen, még kicsit odébb van), lesz egy bál, amit az iskolánk szervez, ami a legnagyobb eseménye az iskolánknak... Nos, én tavaly nem voltam, de idén szeretnék menni. És az a helyzet, hogy nagyon-nagyon örülnék neki, hogy ha a fiú, aki tetszik, felkérne táncolni. Tudnátok tippeket adni, hogy hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmét? :D Nyilván nem fogok ott vonaglani neki, meg ilyesmi, nem az a típus vagyok. Persze az is lehet, hogy nem is jövök (már) be neki, de ki tudja... Úgy érzem, hogy ezt az alkalmat meg kéne ragadnom. Megpróbálom a maximumot kihozni magamból, és ez nem abban fog megnyilvánulni, hogy olyan ruhát veszek fel, amiből kilóg a fél fenekem, meg nem nyomok magamra egy rakat sminket. Nem is szoktam sminkelni, most a bál alkalmából szeretnék venni magamnak egy pár kisebb alapdarabot,és hát ugye fekete ruhára gondoltam, mert az áll nekem legjobban mások szerint... De most nem is ez a lényeg. Lehetőleg normális válaszokat írjatok, kérlek. :) Azt még hozzátenném, hogy lehet, hogy én vagyok a régimódi, de én annak a híve vagyok, hogy a fiú kezdeményezzen, ezért én nem szeretnék csak úgy odamenni hozzá,hanem jelezni neki apróbb dolgokkal. Köszönöm a segítséget,szép napot nektek! 16/L
2017. okt. 28. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem először is az jutott eszembe hogy a gondolkodásod ebben az ügyven nagyon jó. Nem is kell odamenned és tenned a fejed neki hogy felhívd magadra a figyelmét, és a kezdeményezés sem a te dolgod.

Tudom hogy ezt könnyű mondani, de szerintem mindenen a jó kisugárzás tud segíteni. Szerintem ruhaügyben olyan ruhát válassz amiben jól érzed magad és csinos. Nem kell kirakni mindenedet. Sminknek is elég egy kis egyszerű, ,,láthatatlan "smink.

Szerintem úgy tudod felhívni magadra a figyelmet, hogy közvetlen leszel vele és sokat mosolyogsz rá. Ez szerintem nyerő párosítás. Mindenképpen próbálj sokat beszégetni vele és keresd a szemkontaktust. Ha te is tetszel neki akkor fel fog tűnni ez neki, és lépni is fog ha ő is szeretné ezt a dolgot.

Sok sikert! 😊

2017. okt. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged! :) ☺
2017. okt. 28. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:

"hozzátenném, hogy lehet, hogy én vagyok a régimódi, de én annak a híve vagyok, hogy a fiú kezdeményezzen, ezért én nem szeretnék csak úgy odamenni hozzá,hanem jelezni neki apróbb dolgokkal"

Mihelyst te teszel neki egy apró jelzést, már kezdeményeztél. Elkezdted a kommunikációt. Csak hogy helyre tegyem a fogalmakat.


Nekem a legunszimpatikusabb, mikor egy tini lány ilyen görcsösen ismerkedni akar, mintha nem lenne előtte még legalább 60 év. Ha a srác akar valamit, akkor minden féle gesztus nélkül fel fog rád figyelni. Ha nem akar semmit, akkor csesszheted.

2017. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt a részét,amit te is idéztél nem teljesen úgy értettem,de bocsánat a pontatlan fogalmazásomért. Kezdeményezés alatt azt értrttem,hogy én nem mennék oda hozzá,hogy felkérjem táncolni.

A másik: Nem szeretnék görcsösen kapcsolatot. Most ebben a korban vagyok,szerintem ez normális,nyilván nem 60 év múlva szeretnék magam mellett tudni valakit. Nem tudom mi azzal a probléma,hogy úgymond flörtölök egy kicsit. Nem errr vannak az ilyen események? (Részben) Hidd el,nem vagyok az az akaratos,görcsösen ragaszkodó típus. Nem is volt még kapcsolatom sem...próbálkoztak már nálam,de nem akarok mások szívével és érzéseivel játszani,nyilván visszautasítottam. Ha annyira görcsösen ragaszkodnék egy kapcsolathoz,ezeket sem utasítottam volna vissza. Sajnálom,ilyen ez a tinikor,remélem azért nem bántottalak meg a kérdésemmel. Szép estét!

2017. okt. 28. 19:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem értetted a mondani valómat. Ha nem akar tőled semmit, akkor akár le is vetkőzhetsz neki, az sem fogja érdekelni, ha akar, akkor pedig akkor is lépni fog, ha végig háttal állsz neki. Ennyi.

Amire készülsz, nekem továbbra is idétlen, de a te dolgod.


AMúgy nem tudom, feltűnt -e, de a kérdésedben és a válaszodban is megválaszoltad a saját kérdésed.

De ha mégsem, akkor írok még pár alternatívát:

- menj neki egy szelet tortával és kérj bocsánatot

- öntsd le "véletlenül" valamivel

- menj neki "véletlenül"

- lépj a lábára "véletlenül"


De azért vedd számításba, ha mégsem jönne be a tetszőleges trükk, akkor még X évig, amíg egy iskolába jártok, te leszel a "bepróbálkozós" csaj, akinek a folyosón a másik irányba kell néznie majd, ha meglátja.

2017. okt. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket,de azért nem szeretném tönkretenni a ruháját,és magamat is beégetni. Olyasmikre gondoltam,mint amilyeneket az első válaszoló írt. Nyilván nem szeretnék feltűnő lenni,azért helyén van az eszem (még ha te nem is érzed úgy,mert ugye én csak egy idióta tinilány vagyok..),és tudom,hogy besülnék,ha nem jönne össze...abban igazad van,hogyha akar valamit,akkor lépni fog. De ki tudja,lehet ő is úgymond "fél",ha jeleket adok neki,az meg csak egy kis löketet ad neki. De számítottam ilyesmi válaszokra. :)
2017. okt. 29. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!