Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A dolog bonyolult és nem túl szép, de nagyon fontos, leírom ide röviden, ha érdekel privátban kifejtem jobban!

15 évesek vagyunk mindketten, nem egy városban lakunk, nem egy suliba járunk, 1 óra buszozás oda, kocsival 20 perc... Szval nem a világ vége, megoldható lenne minden hétvégén még az erős gimnáziumok ellenére a találkozás. Április végén ismerkedtünk, nyáron kezdtünk el többet beszélni, végére szerelmesek lettünk egymásba. Majd jött a suli, nem tudtunk sokat találkozni, szeptember végén még azt mondta hagyjuk inkább az egészet...nem azzal van a baj, hogy nem szeret, csak egyszerűbb lenne, ha nem lennék, stb...


Ez csak egy darabkája az egész sztorinak, ha tudnál segíteni, legalábbis megpróbálnál , akkor szívesen leírom bővebben privátban!


Csak előtte kérlek írj egy kort és nemet, köszi!😃

15f



2017. okt. 28. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy bonyolult lenne azért ez ennyire.


Ha szeretitek egymást és MINDKETTEN folytatni akarjátok, ennél komplikáltabb kapcsolatok is működnek, csak kompromisszumokkal.

Persze, ezt sem egyszerű fenntartani, de ha akarjátok simán lehet.

Nem tudom mik az igényeitek, de ha megfeleltek egymásnak én nem hagynám annyiban az egészet. Nem olyan egyszerű tényleg egymáshoz illő emberek találni.


Nem tudom mennyi időre terveztek, de nemsokára simán lehet jogsitok pl. és akkor tényleg 20 perc nem távolság.


Remélem tudtam segíteni ennyi információ alapján a válaszommal

F20

2017. okt. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Maximálisan egyetértek az első válaszoló véleményével.


Bárcsak nekem is leírta volna ugyanezt, 14 hónappal ezelőtt.


Egy hasonló szituációban voltam. Nálunk a távolság kicsit nagyobb volt, konkrétan hol Magyarország-Dánia, hol pedig Anglia-Ausztrália. Mi belementünk, hogy jobb ha hagyjuk az egészet, úgyse működne, kínszenvedés lenne az egész. De így is, úgy is kínszenvedés lett az egész. Még most is az.


Ha pedig mindenképpen szívfájdalom a vége, akkor legalább próbáljunk meg előtte minnél tovább boldogok lenni, hogy visszaemlékezve azt gondolhassuk, hogy megérte szenvedni.


20L

2017. okt. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ám, de amint mondtam nem ez a teljes sztori... Azóta összevesztünk. Én erősködtem, ő meg le akarta zárni.. megmondta, hogy elszeretne felejteni, de nem megy, és hagyjam békén, hogy talán sikerülhessen. Mondott még egy két dolgot, de az csak süket duma. Aztán nagy nehezen találkoztunk két hete egy fél órára, beszéltünk, de akkor meg megbántottam és valószínű, hogy sírva ment el... Fél perc után utána mentem még láttam is, de amilyen hülye voltam nem futottam utána .és eltűnt. Nem tudtam felmérni a helyzet súlyát. És rohadtul sajnálom ezt az egészet. Azóta letiltott mindenhonnan, még faceről is kijelölt. Találkozni se akar... Nem tudom mi tévő legyek, egy oldalról érthető az egész, a másik oldalról még fáj, hogy így viselkedik, azok után amiket átéltünk, és ahogyan viselkedünk egymással, még ha csak az pár hónap is volt, és nem is jártunk...
2017. okt. 29. 08:41
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok:


Ami nem megy, azt nem szabad erőltetni. Erősködni meg pláne nem szabad.

Hiba volt, hogy nem mentél akkor utána.


Mit csinálnék a helyedben:

Először is ki kéne deríteni, hogy a lány még szeret-e téged?

Barátnő, családtagja stb. akitől tudsz informálódni.

Ha nem a temetőbe kíván, akkor két opció létezik:

Ha vagytok olyan viszonyban, hogy hajlandó veled beszélni SZEMÉLYESEN megkeresed, akár váratlanul.

Elmondod, hogy nagyon sajnálod az egészet, milyen fontos Neked stb. stb. De! Ne erősködj, csak tényeket közölj!

Mond el, mit érzel, mit gondolsz. Ne meggyőzni próbáld, mert abból veszekedés lehet.

Inkább úgy alakítanám a beszélgetés menetét, hogy rávilágítsak mit veszt el vele, ha nem téged választ továbbra is.


Másik opció:

Haragszik rád, nem akar beszélni veled soha többet.

Ez esetben egy kézzel írott levelet küldenék neki.

Szerintem ez nagyon romantikus tud lenni, ha szép színes a boríték és a levélpapír. Feladónak se a hiv. neved írd pl. hanem valami ötletesebbet. pl. "akinek a legfontosabb vagy" etc.

Ha megkapja a levelet, lesz benne olyan kíváncsiság, hogy felbontsa.

Ha már felbontja, bele is fog olvasni.


A levélbe ugyan azokat kell leírnod szépen és választékosan, mint az előző esetben elmondanál neki.


Nekem ez jutott így hirtelenjében eszembe.


F20


Ha esetleg ötletre van szükséged, írj nyugodtan, szívesen segítek.


De, hogy beválik-e nem tudom garantálni, mivel én a valóságban nem próbáltam.


Sok sikert!

2017. okt. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!