Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy lanyba, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lanyba, de van baratnom. Mit kene tennem? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Szoval egy jo ideje van mar baratnom, de a kettonk kapcsolata nagyon elavult mar kb masfel honapja. Nyar vegen joban lettem egy sulitarsammal, aki 2 evvel idosebb. Meg csak 16 vagyok a lany pedig 18 es most vegzos. Nagyon sokat talalkozgatunk es mar parszor at is jott hozzam, volt hogy suli utan estig nalam volt. Tud rola, hogy van baratnom es ezert is vagyunk csak baratok, soha semmi nem volt koztunk. Egyszer meselte, hogy nem az a tipusu lany, aki kapcsolatban szeretne lenni, inkabb csak kavargat masokkal bulikban. Ekkor vettem eszre magamon, hogy feltekeny vagyok es onnan tudtam, hogy beleszerettem. Nem mondtam neki semmit az erzeseimrol es nem is biztos, hogy jo otlet lenne a baratnom miatt, de nem hinnem hogy csak ugy haverilag osszejar egesz napokra velem ha csak baratkent tekintene ram. Tudom jol, hogy nem helyes ami bennem zajlik, de nem tudok mit tenni ellene. Masreszt egyszeruen keptelen lennek megcsalni a baratnomet. Szerintetek van ra esely, hogy a lanynak bejovok es megerne e szakitani a baratnommel es elmondani a lanynak az erzeseimet ?

2017. okt. 28. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted "elavult" a kapcsolatod, akkor nem kérdés, szakítanod kell. Akár bejössz a másik lánynak, akár nem. Ha ennyire leértékeled a párkapcsolatodat, akkor ott már baj van, nem vagytok már annyira jóban, tehát nem is éri folytatni.
2017. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mèg fiatal vagy ès ha ùgy èrzed hogy màr nem szereted a baràtnődet akkor lègy vele öszìnte ès szakìts vele mert nem èrdemli meg.Màst rèszt nem tehetsz arrol ha megtetszett màs vagy talàn màsba beleszerettèl mert az èrzelmeinknek nem tudunk parancsolni.Es ìrtad azt hogy ez nem hejes,ahogy èrzel nincs igazad az a nem hejes hogy nem vagy öszìnte a baràtnőddel ès nem szakìtasz.Mèg fiatal vagy ès ha nem szereted a baràtnődet szakìts vele ès azzal aki tetszik ès akibe szerelmes vagy.Nem lehet egy kapcsolatba ugy lenni a màsikkal miközben azt hiszi hogy szereted ès közben nem,ìgy magadat meg őt kìnzod.
2017. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha 2 lány tetszik a másodikat válszd, mert ha az elsőt igazán szeretted volna nem szerettél volna bele a másodikba. :)
2017. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!