Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha én is vonzódo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha én is vonzódok hozzá de túl durva? 17/l

Figyelt kérdés
Új iskolába költöztünk és van az osztályunkba egy fiú aki szerelmes belém.(két hete vagyok ott)Amikor először mentem beült mellém bioszon és egész órán fogta a combom.Azután pedig 2 hete kedden tesin kézi volt én voltam a csapatába és folyton engem követett.Ezt a tanár is észrevette és mondta hogy menjen innen mert kézi van,játszani kéne!Akkor elment.Engem meg az öltöző előtt várt és azt mondta hogy viszi a tesizsákom.Én megengedtem de kicsit furcsa volt és ez egy tök helyes vékony fekete hajú zöldeskékszemű fiú.Így tovább folytatódott,míg ma mentem volna ebédelni berántott az egyik terembe és meg akart csókolni,csókolt volna de már a szája majdnem hozzám ért de aztán meg húztam volna el hogy én menni akarok onnan és ő meg azt mondta:elégedj meg a puszival!Én meg csak néztem és mentem ebédelni.A menzán meg leült mellém és kérdezgette hogy volt e már barátom (nem) meg hogy mi a hobbid meg ilyenek és az volt a legfurcsább hogy ott hívta magához a többi fiú is hogy gyere már ide de ő maradt mellettem.Ez nekem nagyon bejött mert olyan cuki volt velem mint még senki 😍 olyan meghökkentő volt hogy ő tud ari is lenni meg kanos is...

2017. okt. 29. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen "durva" és nem tudja az illemet, az nem jelent mást minthogy nem TÉGED hanem csak a tested akarja. Lehet "kanos" de attól a határt tudni kéne. Te már abban a státuszban vagy hogy elvakított részben a köd, főleg ebből kivehető: "ott hívta magához a többi fiú is hogy gyere már ide de ő maradt mellettem" ez alap esetben nem nagy szám, de neked az. Mert még nem volt barátod.
2017. okt. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
87%
17 évesen hogy lehet valaki ennyire ostoba?
2017. okt. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
58%

Naa ne bántsátok már


Szerintem aranyos, csak félő hogy a srác ki fogja használni...


Vigyázz vele... de azért beszélhetnél a fiúval :)

2017. okt. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És te egy év múlva felnőtt korú lesz. Ez szörnyű. Szerintem ezzel mindent elmondtam.
2017. okt. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Majd megdug kanosságból, aztán meg eldob, mint a rongyot cukiságból.
2017. okt. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden srác tud kanos lenni, az lenne a baj ha nem:D
2017. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tcsehi ***** válasza:
Mintha mindenki tudná biztosan, hogy csak arra hajt a srác...amúgyis a lányok döntik el, hogy engedik-e, szóval szerintem egy próbát megér és majd úgyis észreveszed, hogy mire hajt! ;)
2017. okt. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!