Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vonzódok a bunkó, durva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódok a bunkó, durva (aki meg is üt engem), hazug, hűtlen pasikhoz?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok és sok pali volt az életembe, de valahogy csak ilyen pasikat fogtam ki, valamiért ilyen pasikhoz vonzódok, aki megcsalt, vert engem stb.

Lassan család kéne már meg gyerekek, de egyszerűen az ilyen pasik vonzanak, miért lehet ez?


2015. máj. 20. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Kamu.Mégpedig azért,mert előfordul hogy egy nő csak ilyeneket fog ki,aki semmibe veszi,bántalmazza,de ha előfordulna veled ilyesmi,még véletlenül se mondanád azt hogy olyanokhoz vonzódsz aki megver,megaláz,sokkal nagyobb lenne benned a gyűlölet,mint hogy ilyesmit kijelents.Úgyhogy ez még viccnek se ment el.Olyan is van aki áldozati bárány szerepet tölt be egész életében verés nélkül,de még az se mond olyat hogy vonzódik az ilyenekhez.
2015. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
"vonzódok" így helyesebb talán, én se akarok vonzódni ilyen pasikhoz, talán nem is vonzódás, de valahogy ilyeneket fogok ki. Lehet rosszul fogalmaztam, mert nem bevallani akarom, de valahogy így sikerült, úgy érzem 28 éves fejjel jöttem erre rá.
2015. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy idézettel válaszolnék a kérdésre :)

"We accept the love we think we deserve"

2015. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

milyen a családod? jóban vagy velük? csak mert az is befolyásolhatja

az ember hajlamos a látott példát leutánozni tudat alatt

vagy mint ahogy már írták, önértékelési problémáid vannak és nem hiszed hogy jobbat érdemelnél

persze más oka is lehet, de valószínűleg vmi ilyesmiről lehet szó

te ismered magad, gondold végig mi volt a múltadban ami miatt az ilyenekhez vonzódsz vagy hogy miért is nem keresel szándékosan egy olyan srácot, aki ennek az ellentéte

csak gondold végig jól és meg lesz a válasz

2015. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Erről egy pszichológussal kellene beszélgetned...


Ismertem egy nőt, aki ugyanilyen volt, évekig tartott, mire sikerült oda jutni, hogy egy olyan kapcsolatban is el tudta helyezni magát, ahol a férfi nem egy pokróc volt. Az apjától származott a minta, tudatosan gyűlölte, tudat alatt meg csak az ilyeneket tudta férfinek venni.


Ha nem troll vagy, akkor keress szakembert!

2015. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Gyerekkorod hogy telt?
2015. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Mert hülye vagy.
2015. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Napi provokatív kérdés egy kritikán aluli trolltól.
2015. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
jól van az :D ezek a férfiak legalább tudnak veled bánni,sok nőnek kéne ilyen,jó soknak.
2015. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akinek ez jó hogy megcsalják a Földig verik az nem normáli egyenesen beteg felfogás,még szerencse hogy nincs gyereked de ilyen felfogás mellet ne is legyen. Hagy a normális emberekre a gyerek vállalását ha kigyógyúltál meg még nincs vaszve semi.
2015. máj. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!