Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy hívhatnám fel a figyelmét?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívhatnám fel a figyelmét?

Figyelt kérdés
Most vagyok 9.-es és a nyári szünet előtt ugye volt a beiratkozás ahol az egyik jövendőbeli osztálytársammal találkoztam is. Egy helyes sráccal. Én úgy vettem észre hogy tetszek neki..! Most már ugye mindjárt másfél hónapja járunk iskolába és van ő meg egy másik srác az osztályba aki tetszik. Van táncóránk a suliba (társastánc)! És megkérdeztem a másik fiútól (nem a beiratkozós fiút) hanem a másikat (nevet nem szeretnék irni bocsi) hogy van e párja már táncra és azt mondta hogy igen, én egy sima "jolvan okes"-al le is rendeztem habár nagyon sziven ütött ez a válasz de mind1.. és ezt szerintem elmondta a barátjának (akivel beiratkozáson találkoztam) hogy megkérdeztem tőle. Azért gondolom ezt mert előtte facebookon is lájkolta a kepeimet meg ilyenek... szerintem megharagudott ram... Semmi jelet nem ad. Megbanthattam. Mit csináljak hogy jóvá tegyem? És hogy felhivjam a figyelmet (aki összezavarodott talan annak leirom megegyszer h akivel a beiratkozason talalkoztam) mert mostamar igazabol a masik fiú nem jon be mert h baratnoje is van meg annyira nem erdekli semmi csak az edzes kondi meg stb.. a masik meg sokat nevet mosolyog stb.. szoval jobban bejon. Letszives irjatok!

2016. okt. 13. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyenért miért haragudna meg? Semmi rosszat nem csináltál,nem mondtál semmi rosszat. A helyedben írnék neki,hogy mi a problémája. Aranyos voltál,megkerdezted,hogy van-e párja. Ne érezd magad ezért rosszul. Írj rá!
2016. okt. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!