Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet baratom 13 evesen?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet baratom 13 evesen? (lennebb kifejtem)

Figyelt kérdés

Van egy fiu a suliban, egy evvel idosebb, intelligens, jol tanul, semmi gond nincs vele. Talan erzek iranta valamit, bar most nem vagyunk tul jo viszonyban, de 1000% hogy lenne nala eselyem, tetszem neki meg mindig, csakis rajtam mulik. De nem merek lepni, hogy a szuleim mit szolnanak. Nem szeretnek nekik hazudni, raadasul en reggelente a szuleimmel ingazom a suliba (bar csak 10 km) es ok is hoznak. Igy nehez lenne titokban talalkozni, csak suliban. Egyebbkent en is jol tanulok, rendes lany vagyok :D

Talalkozzunk csak suliban? Az talan keves...

Legyszives ne szoljatok le, tudjatok, hogy mibol all ennyi idosen egy "parkapcsolat". Voltatok ti is kamaszok :D



2017. okt. 30. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít mennyi idős vagy, ez nem kor kérdése:) Szerintem mond el a szüleidnek, hogy mi a helyzet és biztos vagyok benne, hogy megértik, sőt értékelik, hogy őszinte vagy velük. És már meg is van oldva a találka is, mert simán megkéred, hogy 1-2 órával később menjenek érted suli után, meg hétvégente lehet találkozni egyébként is:D
2017. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Nem szoktunk a szuleimmel ilyesmirol beszelgetni. Na jo, neha bedobjak, hogy van-e baratom viccbol talan, es mondjak, hogy nekik ennyi idosen volt. Aztan a masik pillanatban apum meg a nagy "vedopajzs" aki megvedi a kis hercegnojet minden csalodastol xD
2017. okt. 30. 21:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez aranyos, én 16 éves vagyok és még mindig izélnek h ilyen fiatalon már van baratom😂

Mondd el nekik, h figyeljetek, ez-és ez a dolog.. kérd ki a véleményüket "erről az alakuló kapcsoatodrol" (vagy h is mondjam) es jobban fogjak magukat erezni h megosztod veluk mindezt, es meg velemenyt is kersz toluk😉

Ha meg azzal izélnek, hogy ilyen fiatalon minek kapcsolat, akkor válaszolj annyit, (amit én is szoktam): Mindegy hogy mennyi idős vagyok, nem kell 20 évesnek lenni ahhoz, hogy szerethessek valakit.🙂

2017. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszélj a szüleidnek erröl a dologról.Biztos hogy megértik :) ja és sok sikert
2017. okt. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek!
2017. nov. 1. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!