Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már úgy valaki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy valaki, hogy összejött a párjával de még nem volt szerelmes de látott a dologba fantáziát és vele maradt aztán honapokkal késöbb ki is alakult a szerelem?

Figyelt kérdés
2017. okt. 30. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem, de van egy haverom aki összejött egy lánnyal úgy hogy nem szerette, azt hitte majd kialakul de nem történt meg.

Szerintem ez egyébként emberfüggő, mármint hogy mindkét fél szerepet játszik benne... mindenesetre én nem jönnék úgy össze valakivel hogy "mert miért ne", mert annak csak fájdalom lesz a vége.


(17)

2017. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen!!! Nekem egyik nap a legjobb barátom szerelmet vallott nekem. Nem voltam bele szerelmes akkor meg, de mint írtad: láttam a dologban valamit. 1-2 hét kellett hozza, hogy ténylegesen beleszeressek. Jo döntés volt, hiszen ezer éve ismertem, tudtunk eleve beszélni bármiről, ismertük egymás összes titkát... Jo döntés volt :)
2017. okt. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!