Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valljam be?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljam be?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel nem olyan rég kezdtem el beszélgetni. Nagyon jó barátok lettünk. Az elején azt észleltem, hogy talán többet érez mint barátság. Én az első pillantásnál belé szerettem. De közben lett barátnője. Még mindig beszélgetünk.

Hogyan valjam be neki hogy szeretem?

Mondjatok olyan mondatokat, amelyből kiszűrheti, hogy szeretem.

Nem akarom leírni neki kerek perec, hanem burkoltan.

Az is lényeges, hogy személyesen nemtudunk találkozni, úgyhogy így mondjatok példákat! Kszönöm! :)



2017. nov. 1. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de szerintem butaság lenne bevallani neki,főleg most hogy van barátnője. Felejtsd el,sok hal van még a tengerben. ;)
2017. nov. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De....én szeretem őt.....tiszta szívemből!... :(
2017. nov. 1. 12:55
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Szóval egész eddig nem volt benned annyi, hogy elmondd neki, de most tönkretennéd a kapcsolatát. Az igen.
2017. nov. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem értem, nekem eszem ágába se lenne, barátnőt szerezni, miközben beszélgetek egy másik lánnyal "Közben" igen itt a probléma.

Hát, kérdező sajnos elkéstél, mert van barátnője, így én hagynám, a te döntésed igazából.

2017. nov. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Ugyanilyen szituban vagyok, ha gondolod privátban mesélsz részleteket és én is neked a saját példámból talán ki tudunk okoskodni valamit :)


19/L

2017. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem egy romantikus amerikai filmben élsz, hogy bevallod annak az embernek , akibe szerelmes vagy, hogy szereted, majd ott hagyja a csaját érted...és boldogan éltek még meg nem haltok..

Van barátnője. Miért akarnád a barátodnak tönkre tenni a kapcsolatát?! Erre, még a barátságotok is rá mehet! Ezt, akkor kellett volna megtenned, amíg nem volt barátnője, nem akkor, amikor már van szerelme!

Ne csinálj semmit. Főleg ne valld be neki,ha nem akarod elveszteni a fiú barátod. Törődj bele, hogy ezzel már elkéstél.

2017. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Szereted, akkor hagyjad hadd legyen boldog a kiválasztottjával. Miért vallanád be, akkor neki, amikor már van párja?

(19/L)

2017. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!