Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A párkapcsolatba nem számít a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatba nem számít a kor különbség? Hogyha sok az miért furcsa?

Figyelt kérdés

Nem állok ilyen helyzetbe csak elgondolkoztatott a kérdés.Szerintem ilyen 14 év nem az de sokan állitják hogy 5 is az meg ez a ugye kortól is függ.És hogy érettebb a pl.10 évvel idősebb fél és nem jönnek ki ezért olyan jól.De olyan is van ugye hogy a szerelembe ilyen nem számít de ilyen 20 év korkülönbség is normális?Ha nem mért nem?És hogyha sok a kor különbség pl.20 az miért furcsa más embereknek? (Tudom nem mindenkinek)


Válaszokat előre is köszi :D



2017. nov. 2. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
A Szandi énekesnő meg a férje is jól elvannak már vagy 80-90 éve.
2017. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Nyilvan kortol fugg. Egy 13 eves lany es egy 18 eves fiu igen csak mas dolgokat varnak a kapcsolattol. Egyik meg szinte kozepiskolas sincs, mig a masik mar erettsegi kozeleben van. Itt nyilvan sok az az 5 ev, mig a 30-as, 40-es korosztalyban mar elhanyagolhato.


Az idosebb (~30) korosztalyban szvsz a 15-20 ev szamit soknak, ugyanis egy 20 eves srac nem hiszem, hogy akarna csaladot, mig a 35 eves anyuka mar lehet. Vagy forditva: Egy 30 eves ferfi lehet, hogy szeretne csaladot, viszont a 45 eves parjanak mar nem biztos, hogy kellene. Gondolj bele: Gyerek 15 eves, anyuka meg mar 60 eves.


Ha a gyereket nem szeretnenek, esetleg mar van egy-egy masik parkapcsolatbol, es jol kijonnek, akkor (esszeru keretek kozt) hatar a csillagos eg (szvsz).

2017. nov. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerű, fontos az egymáshoz közeli kor, de legalábbis a megegyező értelmi szint. Az meg, hogy "szerelemben nem számít a kor" csak egy idióta közhely, nem kell komolyan venni.
2017. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Az 5 év nem olyan vészesen nagy korkülönbség. Pl, ha a fiatalabbik fél már betöltötte a 16-ot. 18 év felett meg aztán végképp nincs vele baj. 10-12 év korkülönbség 20 év körül már oké szerintem. 20+ év korkülönbség, ha egyik fél sem akar gyereket, akkor az is ilyen 18-20 év felett már rendben van.
2017. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Én is úgy vagyok vele, mint a 4-es... Pl. egy 15 éves lány ne akarjon már járni egy nála 20 évvel idősebb férfival, vagy mondjuk egy 26 éves srác egy 14 évessel. Ennyi korkülönbség ige

26/F

2017. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Fú ez a telefon már... Na szóval, ennyi korkülönbség igenis sok, ha a fiatalabbik fél még nincs 18 éves.
2017. nov. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!