Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A kínaiak (és egyéb furcsa...

A kínaiak (és egyéb furcsa táplálkozású népek) is olyan undorral gondolnak az európaiaik ételeire, mint mi az ővékére?

Figyelt kérdés
Pl. egy töltött káposzta vagy egy babagulyás hányingerkeltő lehet a kínaniak számára?

2014. jan. 1. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Ez nem nemzetisegfuggo,inkabb izles. En magyar vagyok,de felfordul a hasam a tipikusan magyaros,hagymas,paprikas,husos,zsiros nehez etelektol. Viszont a gorog,spanyol,olasz konyhat kulonosen szeretem.:)
2014. jan. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
A korlátolt kínaiak valószínűleg előítéletesen undorodnak az idegen népek ételeitől, hasonlóan a korlátolt európaiakhoz.
2014. jan. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Furcsa táplálkozású nép szerintem meg nincs. Mindenhol más a norma, hogy neked furcsa, az egy dolog.


A babagulyás az embrióleves továbbfejlesztve?

2014. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 jdfGabrella ***** válasza:
Szerintem a kínaiaknak nincsen undoritó kaja, de 1 indiai undorodik a marhától.
2014. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mind félrebeszéltek!

Az nem babagulyás akart lenni, hanem bab!

Európai szemmel nézve meg nagyon furcsa és undorító a kínai kaják nagy része! Az európaiak nagy része undorral gondol a kínai konyhára!

És én nem hiszem, hogy a kínaniak imádják a nyugati ételeket, gondolom nem a kedvenceik! Korlátoltság ide-oda, ez a gyomron múlik! Hiába akarom az eszem szerint megkóstolni a kínait, ha a gyomrom tiltakozik ellene!

2014. jan. 2. 12:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Én undorral gondolok rád!
2014. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 zgyzgy ***** válasza:

Nyitottság kérdése.

Én bármit megkóstolnék, max. a pondrólevesnél meg a sült póknál húznám meg a határt.

2014. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze nem a gyomron múlik, az emberek jóízűen megeszik a békacombot vagy a csigát, ha nem tudják, hogy mi az.
2014. jan. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!