Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy jobban tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy jobban tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akiért teljesen oda vagyok. Nagyon szeretem. Humoros kedves és annyira jóképű. Én 164cm vagyok, a hasam lapos, kicsit izmos. A lábaim és a kezeim is egy kicsit izmosabbak az átlagnál.A melleim sajnos nagyon kicsik. A hajam barna, válligérő. Nem vagyok aza a tipik. visszahúzódó zipus inkább harsányabb vagyok. De tudom hol a határ. A mosolyom nem szinésznői mert lefele konyul a szám, de a fogaim szépek. Fehérek és egy se ross. A helyén van mind. Abban kérem a segítségeteket, hogy hogyan tetszhetnék meg annak a fiúnak? Milyen plusz dolgot csináljak? Hogy viselkedjek? Köszönöm a válaszokat előre is :)

2017. nov. 2. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Add magad.
2017. nov. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Bár olyanokra gondoltam hogy milyen ruhák tetszenek esetleg a fiúknak vagy valami parfüm... Nem tudom az a baj hogy nem ismerem a fiukat és nem tudom hogy csavarjam el a fejét :)
2017. nov. 2. 17:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, én szerintem parfümöt ne, mert azt nem mindenki szereti, sőt én egyáltalán nem, de a te döntésed, az öltözködés pedig, ami neked tetszik, ahogy az 1-es leírta "Add magad" ezalatt azt érti, hogy úgy ahogy neked tetszik. 16/F ha kell még valami írj privátot.
2017. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!