Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzem magam vonzónak, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem magam vonzónak, meg akarom műttetni a melleimet, hogy jobban tetszek a barátomnak. A formájával elégedett vagyok, csak nagyobbat szeretnék.70B de inkább 70C a méretem. Szerintetek mekkora az ideális?

Figyelt kérdés

A barátom mindig azt mondja hogy szép vagyok és tökéletes, de nem hiszek neki.

21/L



2017. okt. 4. 19:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
70B vagy 70C
2017. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy sok pasi undorodik ám a szilikontól. Több, mint amennyi bevallja. Hallottam már sok olyat, amikor a csaj megműttette a mellét, a srác meg otthagyta miatta. Plusz a 70C egyáltalán nem kicsi. Inkább az önbizalomhiányon dolgozz, ne a műmellen.
2017. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Én a fenekemet a földhöz csapkodnám örömömben, ha 70C-s melleim lennének.

Mi a fene baja van a barátodnak?

2017. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes ez a méret.
2017. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hova akarsz nagyobbat?
2017. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez a méret tökéletes, semmi baj vele.

21 évesen a műcici se garantálja, hogy együtt fogtok maradni, ezt azért tudnod kell.

2017. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
A barátod meg ugy érzi, hogy kicsi a fütyköse. SZERINTED ültessen be egy müanyagdorongot?
2017. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

70C az nagy. Tudom, mert nekem is akkora. Nem óriási, de nagy. Ne műttesd meg, ha a párod szeret, így szeretett beléd, ha meg nem, nem két szilikondarab fogja melletted tartani.

Mindig azt mondja a párom, hogy a 75B az ideálja, de az én melleim a világon a legszebbek, mert hozzám vannak nőve.

Nekem biszexuális nőként (ha ez a vélemény is számít) a 70-75 B-C a kedvenc, de nem ez az első, sem a legfontosabb szempont ami alapján megítélek egy nőt. Még a top 20-ban sincs benne.

2017. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod azt mondja, hogy tökéletes vagy, akkor nem fogsz neki jobban tetszeni mű cicikkel. Sőt, valószínűleg kevésbé, mert azzal elrontod a mostani alakodat, amit ő tökéletesnek tart.
2017. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%
A 70C már nem rossz méret, kicsit hízol annyi bőven elég szerintem. Én abszolút nagy, nagyon nagy mell párti vagyok, de sajnos szilikonból nem tudnak olyan szépet csinálni (közel sem), mint a természetes hatalmas mellek.
2017. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!