Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit akar jelenteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit akar jelenteni?

Figyelt kérdés

Előzmények: http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem_..


Szóval elhatároztam, hogy ráírok a lányra, hogy lenne e kedve találkozni valamikor. Elmondtam mit szeretnék tőle. Erre azt válaszolta hogy ez nagyon cuki, de neki más tetszik és így nem tudja. Olyanokat mondott még, hogy:

"Én annyit mondtam, hogy tetszik, nem azt hogy van barátom"

- "Ha nem lenne esélyed azt a szemedbe meg mondtam volna már, meg valószínű nem is nagyon beszélnénk".


Most az én mondataimat nem szeretném kiírni, remélem így is világos. Szóval ez most így nekem nem érthető, hogy azt mondja van esélyem de neki mégis más tetszik.

Vagy ez most olyasmit jelenthet, hogy én csak egy "második" vagyok az ő szemében? Ha van rá mód én semmiképp nem szeretnék lemondani róla mert nagyon szeretem őt, csak nem tudom mi tévő legyek, mi legyen a következő lépés. Szeretnék küzdeni érte amíg csak lehet. Ehhez szeretnék egy kis tanácsot kérni, hogyan tudnék vele valahogy mégis összejönni. Előre is köszönöm.



2016. júl. 31. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy lánynak egyszerre több srác is tetszhet, valószínű a másik srác is tetszik neki és te is. Gondolom azt szeretné, hogy ismerkedjetek, aztán ha már komolyodik a dolog eldönti, hogy végül te kellesz neki vagy a másik srác. :) Szerintem nem kell elsietni, ismerkedjetek, találkozzatok, és ha tényleg tetszel neki, ki fog alakulni.
2016. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Egyetértek az előző hozzászólóval! Szerintem éreztesd vele hogy kell neked, persze nem azt mondom hogy nagyon nyomulj csak érd el hogy ő is kezdjen el irántad érdeklődni, mutasd meg hogy te más vagy...Biztos fog adni egy esélyt ha pedig csak húzza az agyad mindenképp hagynod kell mert neked fog fájni.
2016. aug. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Ha én is tetszem neki miért úgy írta, hogy "nekem más tetszik?
2016. aug. 2. 14:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt pontosan milyen kontextusban írta?
2016. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mármint írjam ki pontosabban a párbeszédet?
2016. aug. 29. 10:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen :)
2016. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

- Arra gondoltam lenne e kedved a közeljövőben vagy ha nem mostanában, de a nyár folyamán találkozni valamikor hogy egy kicsit jobban megismerjük egymást :)


- Egy kérdés: Mit szeretnél tőlem? :)


- Hát... kedvellek (de ezt már úgyis tudod elvileg) és szeretnélek jobban megismerni.


- Ez nagyon édes :) Viszont nekem más tetszik és így nem tudom.


- Értem :(


- Hát ne haragudj :(


- Nem haragszom rád ezért mert nem tudok és nem is akarok. Nagyon nagy csalódás ez számomra de úgy éreztem meg kell kérdeznem végre mert csak szenvedtetem magam már elég régóta. Hát nagyon sajnálom :( Minden esetre rám lehet számítani továbbra is.


- Figyelj én annyit mondtam hogy tetszik nem azt hogy van barátom xd


- Az igaz de ha nincs esélyem nálad...


- Hát ilyen hozzá állással nincs


- Kérlek ne haragudj rám. A hozzá állásom nem az aminek látszik Ha elszalasztottam volna az utolsó esélyemet is szeretném ha legalább a jó viszony megmaradna köztünk.


- Én nem haragszok csak ezt nem bírom mert szerintem had tudjam én hogy van e esélyed vagy nincs és ha nem lenne, azt a szemedbe megmondtam volna már. Meg akkor valószínű nem is nagyon beszélnénk.

2016. aug. 30. 21:06
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon kockázatosnak érzem hogy kiraktam ezt a párbeszédet. Ugyanis nagyon gáz lenne ha ő maga rátalálna erre ezen az oldalon és rájönne hogy ki vagyok. Szóval gyors véleményeket szeretnék mert lehet hogy majd letörlöm.
2016. aug. 30. 21:11
 9/10 Domaházy Ákos ***** válasza:
Szerintem várj vele picit. Maradjon ismerősnek az a lényeg de amúgy mindenhez türelem kell sajnos azt kell mondjam neked.
2016. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt tervezem, lehet oda állok elé és konkrétan megmondom neki, hogy mit érzek iránta. Mennyire célszerű ez a megoldás?
2017. jan. 31. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!