Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fogalmam sincs hogy most mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs hogy most mi lenne a helyes, én tegyem meg az első lépést?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel Facen beszélgetek. Már egyszer személyesen is találkozunk de nem beszélgettünk. Általában en írok neki és nagyon jól elbeszélgetek vele, van amikor ő ír rám. A fiú tudja hogy tetszik nekem, de egyszer sem hozta még fel témának. Öt év van köztünk és én attól félek, hogy ez zavarja őt. Fogalmam sincs hogy mit kéne tennem, semmi tapasztalatom nincs kapcsolatok terén.. van valamilyen tanácsotok ? Nem akarok folyton én írni neki.

17/L


2017. nov. 3. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdező, "van amikor ő ír rám" Szóval érdekled, és nem zavarja az az öt év, őt se, és az első lépés az lenne, hogy elhívod beszélgetni olyan helyre, amit mindketten szerettek, kedvében jársz, nembaj ha lány vagy, kezdeményezz. Hidd el, jól fog jönni. 16/F Privába írj ha kell még tanács +-ba.
2017. nov. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"A fiú tudja hogy tetszik nekem, de egyszer sem hozta még fel témának."

Hidd el, ha egy pasi tudja,hogy tetszik neked, már lépett vlna rég, amennyiben akarna valamit. Ennél több nem is kell.

Az,hogy néha rádír, nem jelent semmit. Vagy pedig egy puhapöts, arra meg mi szükséged lenne?

2017. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!