Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Működő config? Első gépem és...

Működő config? Első gépem és tanácsot kérnék hogy helyes e a válogatás?

Figyelt kérdés

Hülye vagyok ehhez illetve ez lesz az első összerakott gépem, jó ez en a konfig vagyis működő a konfig??

-Asrock FM2A58M-VG3+ R2.0 alaplap

-AMD Athlon X4 840 AD840XYBJABOX processzor

-Kingston 4GB DDR3 1600MHz HyperX Fury Black HX316C10FB/4 memória

-Sapphire R7 250 2GB GDDR5 11215-20-20G videokártya

-Chieftec iARENA 600W GPA-600S OEM tápegység

Ezek a legfontosabb hardware-ek...



#működés #konfiguráció #gép #összerakás #összerakott számítógép
2016. okt. 27. 17:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kompatibilis, csak épp nagyon szar így. Egy keretet írj, összerakunk jobbat, ha máshogy nem megy, használtan.
2016. okt. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Lord Hidan ***** válasza:

Egyáltalán mire kell a konfig?

Ez így elég aránytalan.

2016. okt. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
táp kuka, alaplap kuka, proci ritka gyenge mai igényekhez, videokártya szintén, 4gb ram az egyetlen amit ebből érdemes megtartani XD
2016. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 MGéza ***** válasza:
Mennyid van rá? Ez nagyon rossz: fapados lap, kevés mem, gyenge videokártya és csapnivaló táp. Házad merevlemezed van előző konfigból(már ha volt olyanod)?
2016. okt. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát és merevlemez van de még 1 ssd-t is akarok és nem a GTA 5öt akarom full grafikán játszani hanem egy hétköznapi ember aki 8 óra munka után le akar ülni kikapcsolódni.... a mostanin már majdnem a super mario is szaggat és az én szememmel a 4x3.1es proci nem olyan rossz a mostani 2x1gigáshoz... keretem viszont nincs mert havonta tudok csak 30-40 ezret rákölteni és miért aránytalan?? Fejtse már ki valaki...
2016. okt. 28. 16:54
 6/17 A kérdező kommentje:
jah és ráadásul erről a márkájú tápról rosszat még nem találtam az interneten, mindenki csak sztárolta...
2016. okt. 28. 16:55
 7/17 A kérdező kommentje:
jah és igen egy fapados, egyszerű,mezei, wooden pc kell :) a mostaninál bármi jobb és elég szűkösen vagyok :/
2016. okt. 28. 16:56
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok az alaplapba 8 ramot tenni, azt a lapot a 3.0-s pcie foglalat miatt választottam, tudom nem nagyon használja ki a videó kártya a foglalat sebességét de nem ez volt a lényeg, és utánna kerestem hozzá processzort ami megint csak a szűkös keret miatt egy 17 ezres amd athlon lett... nincsenek százezreim a gépre mert nem az az elsődleges és a kitűzött évem amit vinnie kell az nem 2016 ... megelégszek a 2010 vagy 2008al is... pl Prototype, starcraft2, crysis 1 talán 2-3, farcraybol ne csak az 1 menjen mert a mostanin az is szaggat meg ilyenekre gondolok éppenséggel ez csak egy szintlépés lenne ja és a videókártya már megvan, azt viszont a ddr5ös memória miatt és az órajele miatt választottam!
2016. okt. 28. 17:37
 9/17 MGéza ***** válasza:
Jó jó, de keretet írj. Ettől jobbat tuti, hogy össze tudunk hozni neked.
2016. okt. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Lord Hidan ***** válasza:

Érvek:

Gagyi alaplap legalább egy 88-as chipsetű lapot szokás választani fm2+hoz

A videókártyánál egy évekkel ezelőtti hd7770 is erősebb egyáltalán nem jó vétel.

4gb ram te tudod én 8at vennék azt az 5 ezret már rászánnám de veheted később is persze.

Táp: Hol nézted a szép szavakat? Árukeresőn? Persze a sok hülye megveszi bekapcsolja működik neki és akkor ez már egy remek táp mindenkinek bátran lehet ajánlani.


Pedig nagyon nem. Attól még hogy valakinek hú de jó ez nem lesz egy ajánlott tápegység.

Chieftec alapból már egy "régi márka" nem sok értelmes tápuk van csak a régi ctg és az újabb cps.


Egy kisebb 350-450w-os táp aminek minőségibb belseje van sokkal jobb lenne.

2016. okt. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!