Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lepjem meg a barátnőmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lepjem meg a barátnőmet hogy ne féljen, hogy mondjam neki hogy ne féljen? Hogy intézzem el hogy az öccse ne zavarjon bele?

Figyelt kérdés
Néztünk multkor egy romantikus filmet (barátság extrákkal) és a barátnőm hozzámbújt és azt mondta:szeretlek és mindig maradjunk együtt.Én meg megcsókoltam és azt mondtam:szeretnélek a magamévá tenni.A barátnőm azt mondta oké de fél nehogy fájjon neki.És én nem tudom hogy lehetne elmulasztani a félelmét?A szüleim 1 hétig nincsenek otthon és a barátnőm szülei meg 3 napig így három nap a miénk lenne csak a barátnőmnek a 9 éves öcséje is ott van aki nagyon szeret engem de ezt hogy intézzük el hogy közbe hogy ne hallja mert minden apró neszre felébred,és úgy lenne én lennék a barátnőmnél.Már aludtunk együtt és olyan édes volt amikor úgy aludt hogy a kezemen volt a feje és úgy aludtam el hogy egész este az arcát néztem.Nem muszáj neki most elveszíteni de azt mondta neki most lenne jó csak az öccsét kéne megoldani aki szerinte állandóan rajtam lóg de ezt én nem veszem észre :).Úgy tervesztem hogy a kádjukba teszek neki be színes fürdőbombákat és azzal lepem meg de még veszek neki bom bomot is mert tudom hogy azt szereti e de még el kéne valahogy lazítani hogy ne féljen :/.
2017. nov. 3. 20:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Én 18 a barátnőm meg 17
2017. nov. 3. 20:50
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire fél tőle nem igazán hiszem, hogy fel lenne készülve rá. Ha ennyire fél, akkor még fiatal ehhez.

Nem kell erőltetni, mert még rosszabb lehet neki.

Viszont ha mindenképp meg akarod probálni, akkor próbálkozz az előjátékkal. Sokáig, és hátha ez ellazitja :) ha gondolod kifejthetem bővebben. Írj nyugodtan. Korotok amúgy?

2017. nov. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát az lenne a legjobb, ha lepasszolod a kicsit valahova... vagy próbáltok halkak lenni, de az szinte lehetetlen :/
2017. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, én azt ajánlom a kérdésre válaszolva, hogy menjetek egy olyan helyre, ahol nincs senki, csak ketten vagytok. És csak akkor csináljátok, ha mindketten készen vagytok rá. Ilyen helyekre gondolok, Szálloda, hasonló. Vagy egy erdős hely, vadászles. Na jó, az utóbbit nem komolyan írtam. De ha kell valami tanács +-ba. Akkor írj privátot 16/F
2017. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen az meg a másik, hogy ha akarja, de feszeng akkor csak hosszú előjáték kell
2017. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Szerintem kérdezd meg, hogy mitől fél, beszéljétek meg. Akapcsolatban ez a lényeg, hogy nem kell szégyelni semmit egymástól:)

Ha a nem kívánt terhességtől fél, nyugtasd meg, koton lesz rajtad(MERT NÉLKÜLE NE MERJ) vagy ilyesmi.

2017. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első gondolatom: elküldhetnétek a kis gyereket boltba és addig van egymásra időtök (Ez egy borzalmas ötlet szerintem) vagy az egyik barátjához elviszitek játszani és azt mondjátok neki hogy majd xy kor jövünk érted.
2017. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Attól fél hogy a barátnői olyan hülyeségeket mondanak neki hogy nagyon fáj meg ilyenek de én nagyon óvatos szeretnék lenni és végig csak rá fogok figyelni.Ez jó ötlet lehet elvisszzük egyik barátjához ha engedik
2017. nov. 3. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!