Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem azt h szeretem is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt h szeretem is a barátomat meg nem is? 13/L

Figyelt kérdés

2017. febr. 2. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert még egy összezavarodott tinédzser vagy. (Nem rossz értelemben értem.)
2017. febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké,köszi!Szted mit csináljak?
2017. febr. 2. 14:14
 3/10 A kérdező kommentje:
Légyszi irjatok!🙉
2017. febr. 2. 14:34
 4/10 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, amit érzel.


Kamasz vagy, még nem alakult ki biztosan az önképed, hogy ki is vagy te, mit szeretnél, hogyan helyezed el magad a világban. Egyelőre ismerkedsz magaddal is - a leendő felnőtt éneddel. Így aztán összeismerkedsz egy fiúval és hirtelen úgy érzed, szereted. De mivel ez a szerelem még nem stabil önismerettel és a másik alapos megismerésével indul, maga az érzelem is változékony, ki van téve az aktuális hormonális-érzelmi hullámzásnak.


Az is lehet, hogy a barátodtól nem azt kaptad, amit vártál, amikor összejöttetek, csak tapasztalat hiányában nem tudod, mi is az, amit máshogy szeretnél vagy ami nem jó.


Mikor érzed úgy, hogy nem szereted? Miben nyilvánul ez meg? Mit csinál ő olyankor vagy előtte?

2017. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ki beszél itt erről 5-os? Attól meg, hogy pasizik, nem az van, hogy mar dugnak. De latom mennyire vagy te is értelmes ember... 😒


Es attól meg, hogy mar van pasija, miert ne lehetne jo tanuló??? (Mert gondolom erre utaltal) Hozzáteszem nekem ennyi idősen volt az elso pasim, es megis évfolyamelso voltam.


Kérdező, sok sikert! 😉

2017. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát ez mindig vàltozik..egyszerűen rámtör az az érzés .Megmondjam a barátomnak h mit érzek sztetek?Ja és kösz utolsó válaszoló és utolsó előtti előtti
2017. febr. 2. 20:22
 7/10 anonim ***** válasza:

Picit túl fiatal vagy ehhez. Mennyi idős az aki felé akarsz nyitni? Amúgy én ezt rád bízom mert te érzed a legjobban.

15/F

2017. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
13F
2017. febr. 2. 20:53
 9/10 A kérdező kommentje:
Légysz,kérlek,irjatok még!!!!!:-D
2017. febr. 3. 10:19
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem várj egy kicsit türelemmel.


Ha csak a saját érzelmeid hullámzóak, és nem arról van szó, hogy ő nem törődik veled vagy bánt valamiért, akkor legyél türelmes, koncentrálj a jó dolgokra, amiket szeretsz benne!

2017. febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!