Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom, hogy viszont...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy viszont szeretem a legjobb fiú barátomat?

Figyelt kérdés

Szerelmet vallott, de én nem tudom, hogy többet érzek-e iránta a barátságnál. Hogyan tisztázzam magamban az érzéseimet? Milyen kérdéseket tegyek fel magamnak, amiből kiderülne számomra is, hogy viszonozom-e a szerelmét?

Teljesen tapasztalatlan vagyok, sose volt még barátom és szerelmes se voltam senkibe.

16/L



2016. máj. 2. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Érzel iránta valami szikrát is?

Ha a közeledben van érzed a gyomrodban azt a 'langot'?

Hevesen ber a szíved amikor róla van szó/ közelben van?

Tudnál vele lenni?

Ha nem szereted ne Gyere vele össze, csak atverned a srác érzéseit.

Helyesírásért elnézést!

2016. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A legfőbb kérdés az, hogy el tudod-e képzelni magad mellett egy kapcsolatban. Képzeld el, ahogy vacsoráztok, sétáltok, ilyesmi.


Ha már felteszed a kérdést, szerintem mindenképp adj egy esélyt a dolognak!

2016. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!