Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megkerdezte hogy akarok e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkerdezte hogy akarok e vele jarni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemreg megkerdezte ez a fiu hogy akarok- e vele jarni en azt mondtam hogy nemtudom amit banok,mert azota rajottem hogy en is szeretem..

Szerintetek hogy mondjam el ezt neki?

Nem lenne ciki igy varrianlni?

Hajlamos vagyok tulreagalni dolgokat ezert lehet ezt is tulreagalom,de nem baj a segitsegeteket szeretnem kerni!

(A helyesirasi/fogalmazasi hibakert bocsi..)



2017. nov. 5. 21:07
 1/6 A kérdező kommentje:

Jah es 14 eves lany vagyok!

Es a a jaras alatt azt ertem hogy megkerdezte akarok- e lenni a baratnoje!

Plusz nagyon szereny fisszafogott fiu.

2017. nov. 5. 21:09
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod, nem utasítottad vissza. Nyugodtan mondd meg neki, hogy arra jutotttál, hogy járnál vele!
2017. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jah es 14 eves lany vagyok!

Es a a jaras alatt azt ertem hogy megkerdezte akarok- e lenni a baratnoje!

Plusz nagyon szereny fisszafogott fiu.

Nem nagyon baratkozik lanyokkal meg az osztalyaban is alig ismerik a lanyok mert csak fiukkal beszelget ezert nem hinnem hogy lett volna eddig baratnoje,de nem tudom.

2017. nov. 5. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki nyugodtan. Biztos örülni fog neki.
2017. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
mivel nem nemet mondtál hanem nemtudomot, így nyugodtan "variálhatsz" mert az csak azt jelenti hogy döntésre jutottál :D biztos örülni fog neki hogy végül igent mondasz :)
2017. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen
2017. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!