Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hagyjam a fenébe,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam a fenébe, vagy írjak még rá?

Figyelt kérdés

Van egy baràtom (17/F) akivel kb 3 hónapja ismerkedtem meg. Rengeteget írtunk , afèle BFF lett , mindent őszintèn el tudtam mondani neki, olyanokat is amiket talàn nem kellett volna.. ( öngyilkossàgu hajlam , sulis problèmàk stb..)

Nagyon meglepődtem , mindent jól fogadott és rengeteget tudtam vele lelkizni meg ha bajom volt , fordulhattam hozzà. Most viszont 2 hete elég furcsàn viselkedik , idegesebb mint àltalàban , 5 perc chatelès utàn "pill" és lelèp. 4. napja egyàltalàn nem írunk , èn időt akartam adni neki , hogy majd jelentkezik , de kètsègbe estem. Az utóbbi 2 hètben is csak èn írtam rà , ő nem keresett. Mikor ràkèrdeztem azt mondta nem velem van baja , csak stresszes napjai vannak. Ha így is lenne , miért èn igyam meg a levèt? Semmi èletjelet nem ad , félek , hogy vége a baràtsàgunknak. Nem akarom elveszteni , annyira megkedveltem , viszont nem merek rà írni , mert csak az jut eszembe , hogy így akar leràzni.. :/ Szerintetek adjak mèg neki időt vagy próbàljam tisztàzni most? Reménykedek még , hàtha lesz még olyan jó kapcsolatunk mint règebben.Szerintetek ?


2017. nov. 6. 22:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Ui.: Én 14/L
2017. nov. 6. 22:23
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Írj neki valami ilyesmit:

"Szia! Okée nem szeretnélek zaklatni vagx hasonlók,de elég furcsa lett a viszonyunk az elmúlt 2 hétben és szeretném tudni,hogy minden rendben van-e. Remélem nem romlott meg a barátságunk mert nekem nagyon fontos vagy! Mindent el tudtam mondani neked...ha valamj baj van kérlek szólj! De ha nem szeretnél beszélni velem,kérlek mond mi a baj velem,,:)



Remélem vakamennyire tudtam segíteni! :)

2017. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy****
2017. nov. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!