Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ő csak a barátjának tekint én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő csak a barátjának tekint én viszont többnek. Hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
3hete megismerkedtem egy lánnyal kedves aranyos nekem ritka személyiséggel megáldott...taliztunk nagyon jol elvoltunk aztán ismét..bele szerettem és ezt el is mondtam neki de ő még nem akart kapcsolatot ezt mondta nekem én ezt elfogadtam azzal a céllal hogy küzdök érte mert azt mondta nekem,hogy ki tudja mit hoz a jövő. Csak tegnap talizott egy sráccal és Elmondta hogy valami megfogta benne...ideges lettem erre kicsit ki borultam aztán Elmondta nekem hogy ő a legjobb barátjának tekint semmi több..ez nekem fájt...kissé össze vesztünk mert én őszinte voltam hozzá de ő nem csak utolag...mit tegyek hadjam a lányt vagy szerintetek idővel hátha van esély rá hogy belém szeret?

#Hadjam
2015. jún. 22. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem olyan ritka személyiség, most csak annak érzed. Hülyén viselkedtél az biztos.


1. Nem tudom hogy volt ez a "elmondtam neki, hogy beleszerettem dolog" de ezt a jövőben hanyagold, nem szeretsz bele legalább az első szexig senkibe és ennyi. Még ha úgy is érzed, titkold el. Ez nem vezet jóra max 1% esélyed van rá, hogy ez beválik. Nem tudom hány évesek vagytok.


2. Ideges lettél? Mire fel? De ha még fel is idegelt, ne mutasd ki, az se vezet célra. Mi jogon kéred számon, ilyet ne csinálj mert ez nem túl szimpatikus húzás. Amikor szerelmet vallottál , finoman visszautasított mert nem akart megbántani.


Szerintem kicsi az esélyed, de ha elég jó volt, hogy bele szeress talán elég jó barátnak is. De akkor csak barát! És közben ismerkedj másokkal is. Aztán kitudja, de a helyedben nem reménykednék.

2015. jún. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A "nem állok készen egy kapcsolatra" a legrégebbi lekoptató szöveg.hagyd ne foglalkozz vele
2015. jún. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én 21 éve s vagyok ő pedig 16
2015. jún. 22. 09:34
 4/4 anonim válasza:
Így a korokat nézve még inkább.Volt olyan ismerősőm aki csak azért mondta a fiúnak azt hogy a legjobb barátja mert így akarta kárpotolni azér amit nem érez iránta.Szóval hagyd idövel elmúlik ez a szerelem adigg keres valaki veled egykórú félességet.
2015. júl. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!