Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen ürügyekkel lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ürügyekkel lehet megszólítani egy fiút?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy a 18 év mennyure szâmit tininek😅 na de mindegy is, szóval nagyon tetszik egy fiú már egy ideje, van egy közösség ahova hetente egyszer járunk, ö is ott van de ö a haverjaival természetesen, én a csajokkal.. ès mindig néz engem, észre vettem hogy sokszor az eszét is teszi elöttem.. valahogy megakarom szólítani de nem jut eszembe semilyen indok amivel megtudnám. De nem szeretnék “érdeklödö” lenni, szoval nem pl a telo számát kèrném el hanem csak valami véletlen témát

2017. nov. 7. 00:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez pedig olyan egyszeru, hogy hihetetlen :/

Csak szimplan kezdj el beszelgetni. Ha mar feldobsz egy kerdest, vagy megszolalsz jo vagy :)


A mi mazlink az az, hogy nekunk nem kell magabiztosnak lennunk C:


Csak menj oda, ha van valami amit isztok, akkor csak mondd neki, hogy Szia, lattalak mar parszor, nincs kedved meginni egy ... Csak szimpla kommunikalas, peldaul: Es, hogyhogy szoktal ide jonni? Nem kell allandoan kerdeseket feltenni, mivel az nehez, beszelj magadrol is peldaul: Hat en is eljottem, mert unatkoztam, gondoltam jo lesz kimozdulni egy kicsit, beszelgetni, stb. Nagyon szimpla, csak kommunikalas. Ha meg nem felejtettuk el, hogy hogy kell beszelgetni, akkor van eselyed megismerni, ne aggodj :) Sok szerencset neked xx

2017. nov. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Én láttam egy póló feliratot. Ez volt.

Ha dugni akarsz, kezdeményezz, mert én gyáva vagyok.

2017. nov. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3%

De a kérdésed 14 éves szintű.

Amúgy nem szeretjük a nyomulós lányokat

2017. nov. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

1: 19-ig tini, abbol van a szo hogy angolul -teen re vegzodik.


Amugy meg neki kene teged megszolitani... Arra varj hogy jelezz neki, pl szemezz vele, mosolyogj ra, ilyenek.

2017. nov. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5%
2: a normalisak nem titkarnot keresnek, a kezet meg lehet mas teren sokkal jobban tudja hasznalni ;)
2017. nov. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Milyen közösség? Valami sport, hobbi? Valamit mondj neki azzal kapcsolatban. Csak tudsz arról beszélgetni, ahova jársz.

Ne legyél mindig a csajokkal. Kicsit vonulj el arrébb, akkor talán ő is odamer menni hozzád.

2017. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm!:)
2017. nov. 7. 12:57
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

"Szerintem az kiábrándító, hogy csak ezt tudod felfogni az egészből, biztos sok barátod volt a suliba..."


Nem suliba, hanem suliban. Egyik csicska volt osztálytársnőmre emlékeztetsz, az használta így a szavakat, megyek iskolában, meg dogát írunk az iskolába...

Persze, hogy nem volt sok barátom, annál én jóval igényesebb ember vagyok.

2017. nov. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

"Amúgy nem szeretjük a nyomulós lányokat"

Szerintem csak a magad nevében beszélj.

A kérdéshez vissza térve elég sablon duma az hogy megiszunk e valamit vagy ilyesmi.

Szerintem légy lényegre törő de mégis titokzatos, úgy mond el neki a dolgokat, hogy ha érdekli muszáj legyen neki kérdezni és/vagy magáról is mondani valamit.

Ha látszik rajta hogy érdekli amit mondasz, és folytatja a beszélgetést akkor nyert ügyed van.

Csak egy tini srác.

2017. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Mármint én :D
2017. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!