Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Anya utálja a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Anya utálja a barátomat! Se én nem mehetek hozzá, se ő nem jöhet hozzánk, Tovább lent

Figyelt kérdés

Én 16 éves vagyok, a barátom 19 és 9 hónapja vagyunk együtt, és kb 2 hónapja vannak problémáink - főleg anya miatt. Anya azért nem szereti Őt, mert abbahagyta az iskolát mielőtt még leérettségizett volna, és dolgozni kezdett. Ahányszor csak nálunk volt a barátom anya állandóan "cikizte" őt, és ez elég rosszul esett a barátomnak, ezért egy idő után egyátalán nem akart hozzánk jönni, mindenféle indokot talált ki, csakhogy ne kelljen jönnie. Ezt utána megbeszéltük, hogy nem szeret nálunk lenni, elfogadtam, jártam én hozzájuk, vagy beültünk valahova meg ilyesmi. Viszont mostmár ott tart ez az egész hogy anya egyátalán nem enged vele találkozni, az utóbbi hetekben ha a barátomhoz mentem azt kellett hazudnom hogy a barátnőmnél alszok. Utálok anyának hazudni, de egyszerűen nem ad más lehetőséget. Most hétvégén is nála szeretnék lenni, de nemtudom hogy mondjam anyának, mert tényleg, annyira rossz érzés hogy hazudnom kell nekik, mert nem lehet vele beszélni.. Régen nagyon sokat aludtunk egymásnál, anya tudja is hogy vele vesztettem el, szóval ez nem lehet az ok amiért nem engedi most.

Valaki volt már ilyen helyzetben? Mit csináltatok? Tovább hazudtatok? De ez nem megoldás :(



2017. nov. 7. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne hazudj!!! Nem tudom, hogy hogy reagál édesanyád ha felhozod a dolgot, de érdemes lenne megbeszélni vele, hogy mi is pontosan a problémája. A leírtak alapján nem igazán értem, hogy mért nem enged, ha eddig hagyta, hogy találkozzatok. Sőt még aludni is elengedett hozzá.
2017. nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

16 évesen elvesztett 9 hónap alatt? Remélem erre nem vagy büszke.

A barátod érettségi nélkül nem fogja sokra vinni az életben,és igazság szerint senki sem akar ilyen partnert a gyerekének

2017. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
másodiknak igaza van
2017. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
A kislányoknak ilyen pasi való. Egy tanulatlan senki. Gratulálok, jól elkezdted. Mondjuk én ha megtudnám, hogy hazudsz nekem lekevernék egy akkorát, hogy a fal adja a másikat. Főleg, hogy egy iskolázatlan agyelágyulttal jársz.
2017. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És ha nem viszi sokra az életben? Az még elég messze van hogy összeköltözzünk, vagy a pénzzel kelljen foglalkoznunk. Nem tudom kevésbé szeretni azért mert ő így döntött.
2017. nov. 7. 19:24
 6/14 anonim ***** válasza:
Itt nem a pénzről van szó, hanem arról, hogy hogyan lehet elviselni egy annyira buta embert? Már 16 évesen is volt annyi eszem, hogy nem álltam volna szóba egy olyannal, aki még az iskolát se fejezi be.
2017. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Attól, hogy nem érettségizett le, mert az utolsó félévben abbahagyta, lehet okos. És okos is. Nagyon sokminden érdekli, és szerintem nem ismered, szóval nem kéne rá ilyeneket mondani. :)
2017. nov. 7. 19:40
 8/14 anonim ***** válasza:
Anno engem 19 évesen tiltottak a barátomtól, no nálunk teljesen más okok miatt. Én sajnos belementem a hazudozásokba, nagyon megbántam. Folyamatosan féltem, nehogy lebukjak, szörnyű volt. Végül talpra álltam és kialltam magam mellett illetve a barátom mellett is. Nehezen, de elfogadta anya, hogy mi a helyzet. Ha szereted tarts ki mellette, de ne hazudj! Próbálj anyukáddal beszélni, nehéz lesz, tudom hidd el, de ha neked kell ez a fiú, akkor egyenesen anyukád szemébe mondod, hogy neked bizony ő kell. Hidd el, ha hazudsz, egy ideig működik, aztán nagyon megbánod. Ne tagadd le a fiút!
2017. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

#7: Nem az okosságról van szó. Hanem arról,hogy érettségi nélkül a legtöbb munkahelyre nem vesznek fel senkit. Most felvették valahova, de gyanítom, nem onnan fog nyugdíjba menni.

(Ja, meg az okos ember nem hagyja ott az iskolát)

2017. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az, aki az utolsó félévben abbahagyja az érettségit, amit minden buta parazstnak odaadnak manapság, az buta. Ennyi. Az, hogy sok minden érdekli még nem teszi okossá. Az ilyen emberek a legrosszabbak. Nem elég, hogy buták, de amikor már ott vannak, hogy jön az utolsó vizsga, ahol kb áttolnak, még akkoris abbahagyják. Ezeknél nincs lejjebb.
2017. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!