Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha tesómmal egy...

Nagyon gáz ha tesómmal egy szobában vagyunk és a barátomat nem tudom elhozni hozzánk ezért?

Figyelt kérdés
Tesómat nem rúghatom ki, nem tudna máshol aludni. Meg amúgy is 2 szobából áll a ház (anyuméké, miénk) konyha, fürdőszoba és ennyi :S
2010. jan. 17. 12:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Hát ha nála is ez a helyzet akkor gáz. Ha nem, akkor menj át te hozzá és meg van oldva. Különben meg néha kidobhatod a tesódat, nyugodtan. Nehogymár folyton otthon üljön!
2010. jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Hát, ez elég kellemetlen...

Te esetleg nem mehetnél a barátodhoz?

2010. jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én pontosan úgy vagyok, ahogy te. 18 éves az öcsém, én 24. Nálunk is ennyi helyiség van. Én egyszer-egyszer elhoztam a barátomat, de előtte megkérdeztem az öcsit hogy zavarja-e.

Vagy akkor volt itt, amikor a tesóm "éjszakai kiruccanásra" ment a barátaival.


Mindkettőnknek szar szerintem, pláne hogy úgyfest, a tesóm is páros lett...

2010. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Jah bocs előző vagyok, ha meg éjszakára nem is tudod kidobni a tesódat hívd át a barátodat du. amikor nincs a tesód otthon, ha esetleg kefélni szeretnétek. Aztán ha hazajön akkor már csak alszotok max, így senki nem lesz mérges.
2010. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem előző, hanem első voltam :)
2010. jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló: Itt nem arról van szó, hogy csak napközben néhány órát szeretnének együtt tölteni, hanem ottalvásról.

Kérdező: Miért lenne gáz az, hogy kétszobás lakásban éltek? Ez a helyzet, ennyit tudtak a szüleid megteremteni, lehetne csak egy szobátok is. Ha a barátodat zavarja, hogy ott a tesó is, de neki meg saját szobája van, akkor menj te hozzá. Ha meg ő is osztozik tesóval, akkor várni kell, hátha valamelyik tesó egyszer kollégista lesz, máshol alszik, elköltözik stb. Szerintem ne zavarjon.

2010. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én szoktam a barátomhoz menni, csak már elég kellemetlen hogy mindig náluk vagyunk...:S
2010. jan. 17. 12:56
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem kellemetlen sztem, az én barátnőm mindig idejön mert náluk lenni sz.r, egy átjáróház a szobája. Sztem tök jó így, a barátod meg sztem ha van 2 IQja biztos nem fog fennakadni ezen.

Amúgy első voltam és csak azért mondtam h du. kufircoljatok mer akkor estére (talán) kifáradtok és ha hazajön a tesó aludni akkor már ti is alszotok és enm zavarjátok :)

De sztem ha mehetsz a barátodhoz akkor az sokkal jobb és meg van oldva....

2010. jan. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

A barátom még soha nem szólt ezért, csak én tartom picit kellemetlennek :-)

Tesóm meg itthonülős típus, nem szokott bulizni, suli után hazajön és itthon van egész nap.

2010. jan. 17. 13:12
 10/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ilyen az én szobatársam is.. karácsony környékén tudtam feljönni úgy, hogy a barátomat is hoztam.. akkor nem volt itthon a szobatársam :D
2010. jan. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!