Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek ezzel a fájdalommal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a fájdalommal?

Figyelt kérdés
Annyira fáj, fogalmam sincs mit tehetnék. Az első barátom tegnap szakìtott velem. 4 hònapig voltunk együtt. Ès nagyon de tènyleg nagyon szeretem. Minden rednben volt. Szüleinek is bemutatott.talàlkoztunk ès rà 2 napra szakìtott,mert azt mondta túl idős hozzàm (ő 20 èn 15) nem èrtem de komolyan. 4 hónapig nem voltam neki fiatal? Vagy haverjai szivattàk? A lènyeg az hogy nem tudok mit kezdeni ezzel a fàjdalommal, csak tanàcsot szeretnèk hogyan felejthetek hamarabb..

2017. nov. 7. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
csak ennyit mondott?Mert akkor ez egy kicsit megcsalás gyanús...
2017. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Megjött neki egy esze csak ennyit tudok mondani.20 évesen az ember sem testileg,sem belsőleg nem talál egy 15.éves úgy mond kislányt érdekesnek:)Vagy lehet csak a szexre kelettél neki..20F
2017. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ooo, sajnálom.. Az idő majd biztos segíteni fog.. tudom ezt rossz duma , de hidd el hogy elfogod tudni felejteni.. addig koncentrálj a tanulásra és biztos lesz majd más akivel még jobban fogod magad érezni ; )
2017. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogadd el a fájdalmat,mert ha nem teszed meg,akkor is jelen lesz, csak sokkal tovább. Idővel jobb lesz.
2017. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

21/F

Nem tudom mit tehetsz,azt te tudod.

Az is lehet a barátod azért tartód mert friss ......,kellet neki ami még nincs szét.......

Majd 20 évesen meg fogod érteni,amit írtam .

Inkább tanuljáll!


https://www.youtube.com/channel/UCDUrKfGcXuEO21kbNGJbf8A

2017. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem tartotta 15 évesen vonzónak mi?:D manapság kb 20-25-nek is kinénzhet egy ilyen korú lány
2017. nov. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk le
2017. nov. 8. 19:04
 8/8 Celebgangi válasza:
Egyel igyal aludjal
2017. nov. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!