Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Könyökizület fájdalommal mit...

Könyökizület fájdalommal mit kezdjek? Mitől lehet? Hogy lehetne véget vetni neki?

Figyelt kérdés
a jobb kezemen a könyök izületemnél szúrást érzek ha erőltetem edzésnél, pedig nagyon alaposan bemelegítek rá. szedjek porcerősítőt? esetleg könyékszorítót hordjak? pihentetni csak legrosszabb esetben tudom, mert be vagyok táblázva a hét minden napjára, és most nem nagyon hanyagolhatom el... ha dokihoz megyek mire számítsak? mihez kezdjek?

2015. febr. 25. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Röntgenre számíts és arra, hogy jól leszid majd különféle dolgok miatt.

És tudod te, hogy mit kéne vele kezdeni... Pontosan olyan sorrendben. Szóval ízületvédő plusz könyökszorító, majd ha nincs változás jön a pihentetés. Azt nem írtad, hogy mindig, vagy csak néha egy-egy kifejezett mozdulatnál fáj... Esetleg érdemes lenne kihagyni azokat a mozdulatokat, amik fájnak vagy legalábbis az edzés legvégére tenni.

2015. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első körben pihentetni kellene + porcerősítő esetleg. Ha nem akarsz/tudsz orvoshoz menni.
2015. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
első körben kérdezd meg az edződet, hogy mit ajánl.
2015. febr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát azoknál a gyakorlatoknál ahol a könyök izületen van a terhelés egy rész, pl tolódzkodás, fekvőtámasz, fekve nyomás, vállból nyomás, ilyenek... edzőm meg nincs, magamtól csinálom.
2015. febr. 26. 14:25
 5/8 anonim ***** válasza:

edzőm meg nincs, magamtól csinálom


na látod, ezért fáj a könyököd. szarul edzel. szar a végrehajtás, az intenzitás, stb. és nincs aki javítson.

2015. febr. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Edzőtársaim vannak, figyelünk egymásra. és szerintem nem szarul csinálom, mások szerint se. olyantól meg nem kértem fikát aki még életében nem látott, nem is tudja hogy hogy eddzhetek.
2015. febr. 27. 13:09
 7/8 anonim ***** válasza:

vak vezet világtalant.


ha olyan baromi jól edzel, akkor miért fáj a könyököd? Hmm? mesélj, hogy melegítesz be?

2015. febr. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
na, mondom... mind a két irányba alkarkörzést csinálok, lassan kezdem, aztán egyre gyorsabban folytatom, ezt olyan másfél percig, aztán pedig térdről csinálok vagy 10 fekvőtámaszt ( ebbe elég kicsi nekem a terhelés, ezért könnyen megy, jó bemelegítésnek) és kb ennyi. vagy az hogy sima rúddal, súly nélkül 5 db fekvenyomás. de még mindig szúr
2015. febr. 28. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!