Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez jelent vmit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent vmit?

Figyelt kérdés

Korizni voltam es volt egy srac aki igy elozgetett gondolom jeghokizik es engem is sokat kerult es amikor igy kikerult par lanyt azok igy elkezdtek "ahw" ni meg minden es megmerem kockaztatni h direkt mindig elottem vagott be. De ezt meg ugy nem vettem semmire aztan volt h hatrafordult es ram nezett a haverjaval es ugy beszelgettek es tenyleg ram neztek. Aztan a legvegen ugy vagott be elem h igy a szemembe nezett es az arcunk tenyleg majdnem surolta a masiket aztan mikor utana neztem mintha mosolygott volna.. Ez jelent vmit vagy csak en kepzelek be tobbet? Lehetseges h tetszem neki? Es ha igen akk h erhetnem el h o kezdemenyezzen? (Az nem jo h megkerem tanitson meg korizni mert azt en is tudok)

16L



2017. nov. 7. 22:35
 1/1 anonim válasza:
Ha tenyleg az volt amit leirtal szerintem tetszel neki, sok sikert az ismerkedéshez sok otletem nincsen, ess el elotte :D vagy probalj osszehaverkodni a baratjaval az gondolom konyebb
2017. nov. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!