Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak szerintem megnyerőbbek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem megnyerőbbek a csúnya, de kisugárzással rendelkező srácok? Van ilyen lányban is?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre mostanában, hogy rengeteg az olyan srác, aki kifejezetten nem helyes, de rendelkezik valami olyan erős kisugárzással, ami miatt vonzó lesz.

Velem van a hiba, vagy más tinilányok is sokkal szívesebben ismerkednek ilyen fiúkkal?

Múltkor is találkoztam egy fiúval, aki alacsony is volt, meg ronda is arcra, de baromi stílusosan fel volt öltözve (picit alter-benyomást keltett), és a külseje meg a beszédstílusa teljesen jól kiegészítették egymást. Egyszerűen nem tudtam róla levenni a szemem, annyira odaragadta a tekintetem. És nem ő az egyetlen ilyen ismerősöm.


Szerintetek lányban is van hasonló típus? Vagy nálunk inkább érvényesül az alak meg az arc szimmetriája? Nem önbizalomhiányból fakad a kérdésem, csupán kiváncsi vagyok, fiúkra milyen benyomást szoktunk tenni.:D



2017. nov. 8. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

En is igy gondolom :D Es en vagyok az elő példa arra, hogy attól meg, hogy ronda vagyok, a jo kisugárzás mégis vonzóvá tesz.


Valamennyi/L

2017. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ennek örülök:)
2017. nov. 8. 18:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor én leszek a te embered, mert nem vagyok csúnya, és van kisugárzásom is.


:D


Amúgy nem tudom. Nem nagyon szoktam kifejezetten csúnya lányokkal találkozni. Ha mégis, akkor sem elegyedek szóba velük, random emberekkel álljak le beszélgetni?

2017. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem dehogy, ismerősökre gondoltam:D
2017. nov. 8. 19:14
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Evvel 100%-ig egyet értek :D néha meglepődök magamon is mennyire nem érdekel egy srác arca vagy a magassága lol. A stílus meg a kisugárzás tényleg ezerszer fontosabb. A lényeg hogy legyen egyénísége.


Am jómagam is erre törekszem amióta rájöttem h csúnya vagyok hah. Próbàlok minél többet kihozni az öltözködésemből meg a személyiségemből, de úgy érzem elég sok velem egy idős fiút jobban érdekel egy csinos arc vagy egy D-s mell mint a csodás kisugárzásom😂😂


17/L

2017. nov. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló teljes mértékben leírta, amit a témáról gondolok. :D

17/L

2017. nov. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5: Csodás kisugárzás, nem toltad kicsit túl az egót? :D
2017. nov. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ronda vagyok, de senkinek sem kellek a kinézetem miatt, senki sem akar megismerni, úgyhogy ez nem így vagy. Azok a fiúk biztos jól néznek ki.... Csak te gondolod őket rondának.......... A tipikus ecsethajú srácokról van szó gondolom........... Minden lánynak ilyen fiú kell..................... Én meg a kutyának sem kellek, mert a koromhoz képest kisfiús az arcom, elállnak a füleim..... Egyszóval ronda vagyok............ 21/F
2017. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pont hogy nem az ecsethajúakra gondolok, hanem akik "mai szemmel" nézve nem a tipikus helyes fiúk.
2017. nov. 12. 21:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor én, miért nem kellek senkinek?...
2017. nov. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!