Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Minden ismerősöm megjegyzéseke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden ismerősöm megjegyzéseket tesz a barátom külsejéről, meg hogy én mennyivel szebb vagyok nála és "jobbat" is kaphatnék. Miért csinálják ezt? Hogyan hárítsam a beszólásaikat? L

Figyelt kérdés

Azt mondják túlságosan el van hízva, pattanásos, és az arca se "helyes". Én ahogy a személyiségét megszerettem, vele együtt a külsejét is, pedig talán ha külön-külön megnézem a külső tulajdonságait én se találnám őket vonzónak más embereken, de rajta szeretem. Igen, túlsúlyos. De engem nem zavar. Nincs semmiféle fétisem, ha vékonyabb lenne nekem az is megfelelne.

Panaszkodnak arra is, hogy kocka, meg mit tudom én.

Miért ilyen felszínesek az emberek?

Lehet, hogy találhatnék külsőleg "helyesebb" srácot, de nekem nem ő kell, és nem értem ez mitől olyan érthetetlen dolog.

Néha gúnyolódnak rajta előttem, és mindig ellenzik a kapcsolatunkat.



2017. okt. 22. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy látják hogy nem méltó hozzád. Próbálj meg higgadt maradni és nem tulmagyarázva leszerelni őket.
2017. okt. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha odáig elmetél, hogy feltedd itt ezt a kérdést, akkor hamarosan szakítás lesz ebből, mert már téged is zavar a helyzet. Szegény srácot viszont sajnálom...
2017. okt. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert gyökerek, a te dolgod kivel jársz, mikor még új volt a kapcsolat páromnak is mondták hogy fúúúú az a csaj nem normális, dobd ki gyorsan, nekem meg egyik osztálytársam közölte hogy "másfél éve vagytok együtt? na, ideje váltani" én mág néztem mint bornyú az új kapura hogy most a PÁROMRÓL beszélünk vagy egy pár cipőről?

Hehehe, nem jött be nekik, 5 éve vagyunk együtt.

2017. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2

Zavar, hogy kigúnyolják a barátom a szemem láttára a saját barátaim. Hogyne zavarna?

2017. okt. 22. 13:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ez a helyzet. Ugyan mi nem vagyunk együtt, csak a fiú udvarol és nekem bejön. Viszont mindenki azt mondja, hogy "fúúúj, xy-nal nehogymár összegyere, tök csúnya". És igazából engem se a külseje vonz, hanem a személyisége és a kisugárzása.

Sajnos túlságosan zavar mások véleménye, lehet, hogy itt fog megbukni a kapcsolatunk.

2017. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
irigy kutyák akik ezt modják.
2017. okt. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes, hogy csak Neten lehet olyanokat hallani, hogy a lányoknak nem számít a külső, de bezzek, ha próbálkozok, akkor egyből elutasítanak... Természetesen a kinézetem miatt....... 21/F
2017. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bezzeg*
2017. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
te hapsid ne foglalkozz azzal masok mit mondanak
2017. nov. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!