Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet kulturáltan leszólí...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kulturáltan leszólítani egy idegent?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon szimpatikus, reggelente szoktam látni a vonatra menet, de mindig siet így gyorsnak kell lennem.

Önbizalmam van, ötleteim is, de nagyon kellemetlen lenne minden reggel úgy találkozni hogy beégtem :D

Lányok! milyen nem tolakodó indirekt nyitással lenne érdemes próbálkozni?

Mi az ami jól esett egy teljesen idegen embertől, akár még kicsit álmosan, nyűgösen is.

Nem feltétlenül meghódítani szeretném csak megszólítani.

Sziamizu, hogytelikareggel, desokanvannak, fujdeundorítőbüdösvan és hasonló témák most nem játszanak, valami ütős és egyenes, de diszkrét megoldás kell! minden hülyeségre vevő vagyok, jöjjenek a tippek!

19F



2017. nov. 8. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
18%

Szia!Nagyon szép a szemed,már messziről is láttam.Hogyan telt a reggeled?....

És innen már csak a fantáziád diktál. :)

Sok sikert kívánok tesvírem! :D


Itt van még egy,DE EZT AZÉRT NE ALKALMAZD,csak gondoltam leírom XDD


Szia!Hmm, mekkora dudáid vannak,szívesen betenném neked kettesbe :)

2017. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne a de szép szemeiddel kezd, mert akkor tudni fogja hogy figyeled és az elég fura lehet neki. Én a helyedben fognék egy tollat és odamennék mögé, megkérdezném, hogy bocsi, ezt nem te ejtetted el?

Ezzel megszólíthatod, és amikor feléd fordul, mondhatod neki azt hogy nagyon szép szemeid vannak :)

Én ennek tuti örülnék, és nem is venném tolakodónak 17/L

2017. nov. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!