Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék leszólítani egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék leszólítani egy lányt akit reggelente az aluljáróban szoktam látni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 3. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem értettem, hogy ezt miért kell túl tárgyalni.. Én mindig a legegyszerűbb módszert választom: Megkérdezem mi a neve, majd miután ezt a részt letárgyaltuk, megkérdezem, hogy lenne-e kedve esetleg ismerkedni? Ha azt mondja igen, nyert ügyed van, nagyrészt.. Én ilyenkor általában felveszem facebookon, esetleg telefonszámot cserélünk, vagy már ott akkor elhívom valahova, vagy megbeszélek vele valami találkát, ha ráér persze.
2015. jún. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első tömören megfogalmazta azt, ami az összes ismerkedéssel kapcsolatos kérdésre a válasz :D
2015. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
"Szia, minden reggel látlak...Te itt laksz?"
2015. jún. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Szia, tudsz adni egy kis aprót?"

Általában így szoktak megszólítani férfit, nőt, mindenkit az aluljáróban. :D

2015. jún. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia, a bojlert hol vetted?
2015. jún. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!