Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lanyok ti mit szoltok hozza...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti mit szoltok hozza ha a baratotok dohanyzik?

Figyelt kérdés
Ugy ertem ha mondjuk ti nem es eesetleg nem is igen birjatok a szagat akk mennyire zavaro mondjuk mikor csokoloztok? Mennyire lehetne ravenni a fiukat h leszokjanak vagy megse eri a probalkozast?

2017. nov. 9. 23:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Messziről kerülöm a bagósokat.
2017. nov. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Epp ez az en problemam is de nagyon megtetszett egy srac es valszeg en is tetszek neki viszont elegge cigi fuggo.. es engem ez nagyon irrital
2017. nov. 9. 23:43
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Van amikor egyaltalan nem is etzem a baratomon a cigit amikor csokolozunk, pedig napi ket dobozzal sziv es en nem cigizem. A haja es a ruhai viszont nagyon durvan cigi szaguak, pedig hasznal parfümöt. Szerintem ez semmikepp sem lehet kizaro ok egy kapcsolatban.
2017. nov. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Valóban nem lehet kizáró ok, de ez egyénfüggő. Én pl nem akarnék egy hamutállal csókolózni, de szerencsére ilyen bajom nincs mert a párom nem dohányzik
2017. nov. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Ja és lebeszélni sem lehet őket
2017. nov. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem cikizek és utálom a cigiseket. Ennek ellenére voltak már cigiző pasijaim, de azok nem voltak túl komoly kapcsolatok, nem éltünk együtt. Nem volt különösebben zavaró, de ha mondjuk itthon mindent bebüdösítene, akkor az nagyon zavarna.
2017. nov. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
cikizek :D szóval nem ciGizek
2017. nov. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Hát ne dohányozzon!:) Lehet,hogy eleve nem keresnék ilyet, meg eleve bele se tudnék zúgni ilyen emberbe, mert ha dohányzik akkor rögtön nem kezdenék el rajta elmélkedni, hogy mennyire cuki, mert akkor már lehet, hogy rögtön nem érdekel. Viszont, ha annyira mégis valahogyan belezúgnék, esetleg csak később derülne ki, hogy bagózik, vagy nem tudom, akkor hát megpróbálnám talán elfogadni, beletörődni, merthogy szeretem. Na jó, talán időnként egyszer-egyszer nagyon ritkán megeshetne, hogy meg próbálnám lebeszélni, megpróbálnék hatni rá , de szerintem nem lenne valószínű, nem lenne jellemző. Meg eleve ritkán, szóval nem nagyon kezdenék dohányossal. Amúgy azt mondanám, ha a párom cigizne, hogy csinálja, csak ne olyankor , amikor a közelében vagyok. Vonuljon el tőlem jó messze, lehetőleg a lakásban ne füstöljön, max az erkélyen, de olyan messze jó lenne ha lenne, hogy még a szél se tudná rám fújni a füstjét, és akkor éntőlem cigizhet. Ha csak a kabátja füstszagú, de ő maga nem gyújtott rá éppen, csak beleivódott a füstszag a kabátjába, az nem zavar, de magát a füstöt nem szeretném beszívni. Ha az az ő dolga, maradjon is az övé, én köszönöm szépen nem kérek belőle. Mármint a dohányfüstből. Meg amúgy semmilyen füstből se. :)
2017. nov. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
4%

De miért akarod megváltoztatni? Ha dohányzik, nem a te kedvedért fog leszokni.

Miért tetszik annyira, ha már eleve ekkora ellentét van közöttetek?

2017. nov. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit szólunk hozzá?

A világ összes pénzéért sem lenne ilyen barátom.

Tudom, hogy minden embernek kell valami kis “függőség”, hogy elterelje a figyelmét a szörnyű és könyörtelen világtól:

Így van, aki szenvedélyesen sportol, különféle művészeti hobbikat űz, bemegy a kocsmába minden nap és fullrészegre issza magát, vagy éppen az egész havi fizetését cigire költi.

Nos... nekem alap, hogy olyan pasit választok, akinek a szenvedélyei nem károsak.

Világ életemben undorodtam a cigitől. Nem is értem, mi a jó benne.

A mindenféle eperízű elektromosakat még megértem, de fogalmam sincs, hogy a többi cigi miért ennyire jó.

Gondolom, a hülye tinik menőségből elkezdik, aztán egy idő után olyannyira hozzászoknak, hogy életük végéig nem teszik le.


Szóval bocsi, de nálam a cigi egyáltalán nem játszik.

Arra, hogy leszokjon, egyedül magát tudja rávenni, mert a függő emberek általában fel sem fogják, hogy ez mennyire káros nekik.

Azért finoman meg lehet jegyezni, de változtatni, lépni csak ő maga tud.

2017. nov. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!