Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az jóval idősebb férfiakat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annat. kérdése:

Az jóval idősebb férfiakat szeretem? Ez probléma?

Figyelt kérdés

16éves vagyok.a barátnőimnek már pasijuk van,én viszont rá sem nézek a velem egykorúakra.ha esetleg udvarolni próbálnak,minél hamarabb lerázom őket.2 éve van egy "oriási titkom" amit nagyon szégyellek. Egyszercsak szimpatikus volt egy filmszinész (30+)aztán 2éve realizáltam ,hogy vonzódom egyes jóképű 40+férfiakhoz akár szexuálisan is.

Nemtudom mi lehet az oka.igazából undorodom mikor egy fiatal nő idősebb tatával jön össze.és borzalmasan szégyellem magamat.még senkinek nem mertem elmondani,bár nagyon jó kapcsolatban vagyok anyukámmal,ezelött mindent megbeszéltünk.saját magam előtt is szégyellem a dolgot de nincs mit tennem az érzés ellen.

Sokat olvastam apa komplexusról is.a szüleim elváltak amikor 4éves voltam de rendszeresen tartottuk a kapcsolatot,és gyakran összejártunk.3éve azonban kiköltöztek angliába,es évente csak egyszer találkozunk.segitsetek!mit tegyek?



2017. nov. 11. 20:02
1 2
 1/14 anonim válasza:
97%
Kérdésedre a válasz, hogy ez a te döntésed kikhez vonzódsz. Szerintem ezzel nincsen probléma!
2017. nov. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem leírni,hogy idősebb pasival (ennyire időssel) nem is szeretnék össze jönni.felvállalni sem tudnám,és nem is akarnék,mire én annyi leszek mint ő, ő koporsóba kerülne.és nagyon összezavarodtam,nemtudom mi ez..
2017. nov. 11. 20:12
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nincs ezzel baj.

Engem nem taszítana 32 évesen, hogy egy 16 éves lánnyal szexeljek.

Sőt, még tetszene is, hogy én taníthatom meg sokmindenre a szexben.

2017. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Egy normális felnőtt férfi nem 16 éves kislányokra izgul.. a kérdésre válaszolva pedig igen, nagyon valószínű hogy az apukád hiánya okozta ezt, szerintem egy pszichológus könnyen tudna segíteni ezen a helyzeten:) Gondolj bele, ha elkezdenél nyomulni idősebbekre, vagy hagynád hogy nyomuljanak, hányan használnának ki téged?
2017. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ezzel nincs semmi baj, de ha lehet, akkor ne egy 30-40-es pasival gyere össze.
2017. nov. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

1; nem döntés kérdése, hogy kihez vobzódsz.

2; viszont ha racionálisan gondolkodsz, akkor tudod kicsit befolyásolni

3; nem egyszerű rajta változtatni, pszível se, de mivel ahogy leírtad, tudod az okát, könnyebb

2017. nov. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kortól teljesen független, hogy kihasználnak-e vagy sem. A korodbeli fiúk is ugyanúgy kihasználhatnak, mint a felnőttebb férfiak. Nem vagy ezzel egyedül, sokan járnak a te cipődben. Lehet 16 évesen kicsit korainak tartod, de akár 20 évesen már nem annyira idegen ez a dolog. Csak tégy úgy, ahogy neked jól esik, ahogy boldog vagy.
2017. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is az idősebb pasikra bukom. Nem annyira nagy baj. A lányok hamarabb érnek, mint a fiúk - tisztelet a kivételnek - ezért nem érdekelnek a korodbeliek. Velem is ez a helyzet. Egyáltalán nem érdekelnek a korombeliek. Inkább a 20 körüliek.

Nem a világ vége. Még úgyis fogsz változni.:)

16L

2017. nov. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
.
2017. nov. 13. 13:46
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezzel szereintem semmi gond nincsen. Én férfiként pl az idősebb milf nőkre vagyok rágerjedve, persze össze nem jönnék velük, mer tök gáz lenne, de párszor már lefeküdtem nálam jóval idősebbekkel és nem bántam meg.
2017. nov. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!