Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jóval idősebb srác jön be....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóval idősebb srác jön be. Hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Tudom h rengeteg ilyen kérdés van, de nem találtam még választ a problémámra... Arról van szó h 15 éves vagyok és 21 aki nekem tetszik.. Vagyis fülig szerelmes vagyok belé. Ő szintén így érez. A probléma ott kezdődik h tisztában vagyok h hatalmas a korkülönbség még most de ez nem nagyon érdekel. De a szüleimet annál inkább.. Nem fogok nekik hazudni mikor elmegyek otthonról ezért tudnak róla de erősen ellenzik de meg a tiltásig nem jutottam el. Remélem nem is fogok. És azt nem tudom h hogyan tovább.. Jöjjek vele össze? Vagy ne? Vagy titokban? Ha meg hagyom akkor nem fogom bírni ha mással van.. Rengeteg közös barátunk van, szóval rengeteget fogom látni.. A segítséget előre köszönöm(:

2016. júl. 2. 22:09
 1/5 October15 ***** válasza:

Nyilván nem véletlenül általános vélekedés, hogy egy 15 évesnek nem kellene egy 21 évessel bármit is kezdenie. Ha annyira végignézted a témával kapcsolatos kérdéseket akkor nyilván tiszta, hogy miért nem.

Az, hogy nem titkolod el a szüleid elől jó dolog, ha pedig te is érzed, hogy akárhonnan is nézzük ez nem kappa akkor bizony nem kellene vele összejönni.

2016. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igenis adj egy esélyt ennek a kapcsolatnak. Nem tudom miért, de nekem mindig idősebb barátom volt, én a saját korosztályommal soha nem találtam meg a közös hangot. És itt évekig tartó kapcsolatokról beszélek. Ismerek olyanokat akik között 12 év korkülönbség van és a lány még nálad is fiatalabb volt mikor megismerte a fiút és azóta együtt vannak. A szüleid nyilván féltenek ami teljesen normális, valószínűleg ha egyszer neked is lesz gyereked, te is óvni fogod. Mesélj sokat róla nekik, esetleg mutasd be, azt biztosan értékelik majd. Viszont az nagyon fontos, hogy valóban kiismed a fiút és a szándékait. Bizonyosodj meg arról, hogy ő is komolyan gondolja-e. Megértem a rózsaszín felhőt most amibe belecsöppentél, de azért ne légy túl naiv, okosan kell csinálni.

24/L

2016. júl. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
a kor különbség nem számít igen jöj össze vele ha tényleg ennyire szereted
2016. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele arról, hogy ő mit is várna tőlem.. És azt mondta h ha nem akarom akkor neki nem fontos és megvár. A szüleimnek még egyenlőre nem merem bemutatni de idővel szeretném. De még szeretném jobban megismerni/kiismerni. Köszönöm szépen a segítséget, tanácsokat! :)
2016. júl. 3. 14:50
 5/5 anonim ***** válasza:

"És azt mondta h ha nem akarom akkor neki nem fontos és megvár."

Mit nem akarsz?


Te kérdezel tőlünk, miközben nyilván eldöntötted,hogy mit akarsz. Semmivel nem vagy különb a korodbeli kis picsuszoknál, akik ugyanígy érettnek érzik magukat gyerek létükre egy férfihez... Na most valami értékelhetőt is mondhatnál magadról.

2016. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!